cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

|Gałaxy Haberler & Genel Görüş| Galaxy Ring'in Sızıntıları Ortaya Çıktı!

(Topic created on: 02-26-2024 06:53 PM)
223 Views
DENỊZ
Expert Level 5
Options
Samsung Members
8. (Sekizinci Sunum) 👇
————
image
*İnternetten Alınmış Görseldir. 
(Yaklaşık tasarımını belirtir.)
———
• Merhabalar Değerli Members Üyeleri. 😍

Umarım Gününüz Güzel Geçmiş Ve geçiyordur.
———
Gałaxy Haberler Serimin Bu Sefer Ki Yazısında "Galaxy Ring'in" Görselleri Ve Genel Özellikleri Ortaya Çıkışını Sunmak istedim.

Hemen Başlayalım. 👇
———
■ Bilindiği Üzere Samsung'un Akıllı Yüzüğü Olan Galaxy Ring'in (S24 Serisiyle birlikte Bu yüzüğün ortaya çıkacağı detayları verilmişti.) 

Tasarım detaylarını gösteren yüksek kalitede tanıtım görselleri paylaşıldı. Ayrıca Galaxy Ring'in sağlık özellikleri'de bu yazıda belirtildi.
———
image
———
■ Bugün başlayacak olan Barselona'daki Mobil Dünya Kongresi'nde akıllı yüzüğü ilk kez sergileyecek. 
(Tam Tarih Ve Saati Belli değil.)
Yöneticilerden Biri Samsung Galaxy Ring'in birkaç özelliğini paylaştı. 👇
———
image
———
 ■ Samsung Galaxy Ring;

Kalp Atış Hızı & Uyku İzleme & Sağlık İzleme Aynı zamanda kullanan kişiye Güne hazır olma durumlarını gösteren bir puan verecek. 

○ İç Kısmında Sensörler Bulunan Yüzük,
Solunum Hızı & Uyku Sırasında ki hareket Ölçümü & Kullanıcı'nın Yatakta Uykuya Dalması İçin Geçen Süre Gibi Ölçümler Verecek. 

○ Ayrıca, Kullanan Kişiye Ne kadar Üretken Olabileceğini Gösteren Canlılık Puanı 
(Fiziksel Ve Zihinsel Hazırlığa İlişkin Veriler.) Verecek. 
Samsung Health uygulaması ile ulaşılabilecek yüzüğe.

○ Galaxy Ring'e Akıllı Telefonlarda Olduğu Gibi Temassız Ödeme Yapabilecek. 
(Ülkemizde çalışacağı tam belli değil.)

!Samsung Akıllı Yüzüğü Bu Yılın Sonlarında Çıkacak. 👍
image

*Şimdilik Sızıntılar Bu kadardı.
————
● Genel fikirlerime gelirsek, Galaxy Ring'in Gercektende önemli bir model olacağını düşünüyorum.

Özellikle Konforlu bir hissiyatı olacaktır. Tabiki de Bir Saatin yerini almayacaktır.
(Tabi gelecekte Ne olur bilinmez.)

Fiyatı konusunda tam bir bilgi yok ama Genel bakımdan ne fazla pahalı ne de Ucuz olacağını Öngörüyorum.

———
"Fikirlerinizi Merak Ediyorum Değerli Members Üyeleri, Yorumlarda Belirtirseniz Çok Memnun Olurum."😊
Sağlıcakla Kalın,Sevgiler 💙 

- GAŁAXY 🔭 -
23 Comments
DENỊZ
Expert Level 5
Samsung Members
Bir Hata Görürseniz Belirtmeyi Unutmayın. 😊
___
Kaynak:
https://www.cnbc.com/2024/02/26/samsung-galaxy-ring-specs-features-release-date.html
___
- 7. Gałaxy Haberler yazıma Buradan 👇(zFold 6'nın Sızıntıları)

https://r2.community.samsung.com/t5/Diğer/Gałaxy-Haberler-amp-Genel-Görüş-Galaxy-Z-Fold-6-Nın-Özelik...
___

- Katlanabilir Cihazlara İlginin Azaldığıyla İlgili Yazıma da buradan Ulaşabilirsiniz. 👇

https://r2.community.samsung.com/t5/Diğer/Katlanabilir-Telefonlara-Yeteri-Kadar-İlgi-Yok-Z-Fold-Flip...
Samsung Members
E galaxy ring tanıtıldı ya zaten ben gördüm mwc 2024 de hatta sarı rengi falanda varmış x ve xl modelleri var
DENỊZ
Expert Level 5
Samsung Members
Doğru Rengleri tam belli değil, Gri Beyaz Tahmininde bulunuluyor.

Yok Tanıtılmadı. 😊
S24 Serisiyle birlikte sadece ürünü duyurdular. Geliştirme aşamasindaydı.

Bu yılın sonuna Doğru piyasada olur.
Samsung Members
Benim gördüğüm prototip mi şimdi gördüm sarı rengi falanda vardı xl diye bir model ismi vardı
DENỊZ
Expert Level 5
Samsung Members
Yok prototip'i değil tarslanmıs ama Özellikleri Belli değil veya tasarım değişikliği olup olmayacağı. 😊
Samsung Members
Benim gördüğüm final tasarım değil o zaman ama sarı rengide vardı sarı rengi olur final sürümünde herhalde
DENỊZ
Expert Level 5
Samsung Members
Bilemiyorum pekcok renkle gelecektir muhtemelen. 😊

Yöneticinin verdiği bilgileri aktardım orada renk ile ilgili bir bilgi göremedim. 👍
Samsung Members
Bak meselaa
1708964550560_1708964550550_0.jpg
DENỊZ
Expert Level 5
Samsung Members
Kanal güvenilir. Emin değilim İlk kez gördüm görseli muhtemelen Orjinal tasarım bu şekilde Zaten Lansmanda da Belirtilmişti Tasarımı sadece Hatları tam belli değildi. 👍