cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Güvenlik Açığı

(Topic created on: 01-17-2022 03:05 PM)
243 Views
metromix
Active Level 3
Options
Samsung Members

Merhaba şuan kullandıgınız uyğulama da güvenlik acığı mevcut Bunu bizzat samsung a bildirdim Yarın birgün hepinizin İmel çalına bilir kapana bilir 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Samsung Members

Merhaba metromix,

Size iletmiş olduğumuz DM ile iletişim bilgilerinize ulaşamadığımız için iletişime geçememekteyiz. Belirttiğiniz durumun değerlendirmeye uygun bulunması durumunda, gerekli kontroller sağlanacaktır. İlginiz için teşekkür ederiz.

İyi Forumlar.

MOD

View solution in context

0 Likes
7 Comments
ahmet_turğut
Expert Level 5
Samsung Members
Samsung members uygulamasında mı güvenlik açığı var daha detaylı anlatabilir misiniz
Samsung Members
Onu bilmem ama phoneinfo isimli uygulama IMEI ve seri numarasını çalıp klonlama yaptığı kesinleşti... bilginiz olsun 🙃
ahmet_turğut
Expert Level 5
Samsung Members
Bilgilerimizi yeri kurtarmak için ne yapmamız gerekiyor
0 Likes
Samsung Members
Mümkün degil
ahmet_turğut
Expert Level 5
Samsung Members
Allah'a emanet olalım O zaman ne yapacağız iş işten geçmiş
0 Likes
metromix
Active Level 3
Samsung Members
Tabiki ben cihaz aldım cihazımın durumunu kontrol etmek veya foruma girmek icin members uygulamasına kaydettim sonra cihazı belli bir tutara size sattım ama ben cihazı kayıt ettim icin sistemime satmış olsam dahi benim kayıtlarımda ben silmediğim sürece kalıyor ve ben kayıt ettiğim bütün cihazların iceriğini imeil ini görüyorum bu imeili kopyalaya bilir satabilir vs işlem yapabilir uzaktan kontrol edebilirim Ve cihazı alan kişi magdur duruma düşer Eger birde cihazı satarken imeil acık ise otamatik olarak uygulamaya girer kayıtlı cihazlarına ulaşır benim düşüncem uygulama her silinip yüklendiginde Her cihazı yeniden kaydetmesi yönünde Kayıtlı kalması degil
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Samsung Members

Merhaba metromix,

Size iletmiş olduğumuz DM ile iletişim bilgilerinize ulaşamadığımız için iletişime geçememekteyiz. Belirttiğiniz durumun değerlendirmeye uygun bulunması durumunda, gerekli kontroller sağlanacaktır. İlginiz için teşekkür ederiz.

İyi Forumlar.

MOD

0 Likes