cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Güncellemeler Neden Geç Geliyor

(Topic created on: 05-05-2021 05:52 PM)
1572 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Samsung Members

Samsung Türkiye ekibi sizlerden mantıklı bir cevap bekliyorum 

Son 3 aydır Türkiyedeki cihazlara güncellemeler neden çok geç geliyor? Bunun hakkında neden bir açıklama yok samsung türkiye ekibi 

Samsung Türkiyedeki güncellemeler OJM Ye bağlı ülkeler ile aynı güncelleme hazırlanıyor ve bir çok OJM ülkesi güncelleme alırken bizim ülkemizde güncellemeler yayınlanmıyor 

Örneğin: aylık güncelleme programında bulunan cihazlardan 

S10 plus cihazına 1.5 aydır güncelleme gelmiyor 

A50 cihazı 1.5 aydır güncelleme almıyor 

Yada XYZ samsung cihazı gene 1 ayı geçkin güncelleme gelmiyor 

Ve bu yukarıdaki cihazlar aylık güncelleme programında bulunuyor ve aylık olarak düzenli ülkelerde yayınlanıyor tam zamanında ama Maalesef Samsung türkiyede bu olay tam bir facia 

Bana otomatik cevap vermeyin güncellemeler ertelenebilir veya iptal edilebilir diye yukarıdaki cihazlarda güncelleme iptal edilmedi 

Yukarıdaki cihazlar 3 aylık güncelleme programında değil ve boş yere güncellemeler bekletiliyor türkiyede 

SAMSUNG TÜRKİYE EKİBİ lütfen güncellemeler neden geç geldiğini öğrenmek istiyoruz lütfen Mantıklı bir açıklama yapınız 
Resolved!
50 Comments
PriceTR
Active Level 8
Samsung Members
Bu büyük ihtimalle benim anlattığımın dışında bir sorun. Benim anlattığım genelde her güncellemede gördüğümüz yavaş güncelleme dağıtma politikasıydı. Bu gecikmeyle alakalı açıklama yapılmalı haftalardır bekliyoruz. Samsung türkiye keşke yardımcı olabilse biraz
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Keşke, bakalım hayırlısıyla alıcaz bir cevap
Anonymous
Not applicable
Samsung Members
Alfam seni gene delirtmişler. Yanındayım kardeşim sonuna kadar hakkımızı arayacağız 🤗🤗🤗
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Sorma yaa klasik samsung ekibi 😂😂Teşekkürler kardeşim 😊
MehmetYalcn
Expert Level 5
Samsung Members
Türkiye: üvey evlat Durum bu 🙂
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Gerçekten saçmalık bu durum türkiye samsung için beklenilen seviyede ama gel gelelim ilgi yok

İlginin olmamasını sebebi samsung türkiye ekibinde çalışanların ilgili yerlere ilgili iyi cevap vermemesi başka bir açıklaması yok
MehmetYalcn
Expert Level 5
Samsung Members
Aynen öyle Türkiye en çok Samsung ürün kullanann ülkelerin başında ama müşteri ilişkileri sıfır malesef
MEHMET58
Active Level 10
Samsung Members
TÜRKİYE İRAN AFGANİSTAN NİJERYA GİBİ ÜLKELERDEN DAHA GEÇ GÜNCELLEME ALIYOR DİYCEKLERİM BU KADAR.
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Haklısın kardeşim 👍💯
Anonymous
Not applicable
Samsung Members
Çünki Tr de geç tanıtılıyor