cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Güncelleme Eski Sürüme Düşürme

(Topic created on: 05-24-2021 08:47 PM)
236 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Samsung Members
Samsung ekibi sizlerden mantıklı bir cevap bekliyorum bakalım nasıl bir cevap gelicek 

Arkadaşlar bildiğiniz gibi güncellemeler odin yardımı ile eski sürüme düşürebiliyor ama samsung bunu yapmamızı istemiyorlar otomatik cevaplardan ise garanti dışı kalabileceği yazısı yazıyor 

image

Yani buradan çıkardığımız anlam nedir samsung türkiye ekibi ekibi ?

Eski yazılıma resmi olarak dönemiyouz bu yazı neden koyuluyor ?

Odin yardımı ile dönülebiliyor orjinal yazılıma (ama bunu önermiyorsunuz ) burada kısır döngü oluşuyor 😂😂

Cevabınızı çok merak ediyorum moderetörler 😊

Topraks9plus
Expert Level 5
Samsung Members
Ama kaldırılmış mâlesef, Android 10'da bu uyarıyı hep verir içerikte Sanırım Android 11 ile kaldırıldı.
Android 10 ile gelen bir eski güncellemeye düşme kaldırilmasi android 10 yazılımı kullanan herkeste gözükmeye devam edecektir.Screenshot_20210524-205137_Software update.jpg
Samsung Members
Başkaların ve moderatörlerin cevabı herhalde
Samsung Members
Harbi neden öyle yazı ekleniyor benim tablete android 11 geldiğinde de yazıyordu
Samsung Members
Nasıl ben cihazımı smart switçh ile eski sürüme döndürebilir miyim
Topraks9plus
Expert Level 5
Samsung Members
Evet:)
Android 10 ve üstü olmaz ama.
Samsung Members
Vaybe teknoloji ne çabuk gelişti 2014 ve 2015 de s4 ve s4 mini çıkarken şimdi ise 2021 de s21 ultra 5G çıkıyor vat arkadaş ya
Emrah666
Active Level 5
Samsung Members
Bence eski yazılım daha iyi Android 9 ve 10 bunların ilk yazılım sürümünde şarj sorunu yoktu bence sonradan oluştu keşke düşürme yapılsa ama maalesef garanti dışı kalıyor
Samsung Members
Ben android 9 kullanıyorum benim gayet şarj sorunum yok yani
Emrah666
Active Level 5
Samsung Members
Aynen bende onu diyorum işte sonradan çıktı yazılım ile diye düşünüyorum ama herkes kullanıyor onlarda varmı bilmiyom
arwenn911
Active Level 3
Samsung Members
zaten insan eski sürüme neden döner ki o kadar abartılacak derece sorunlar yokki android 11de