cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Güncelleme Desteği Yanlış Politika

(Topic created on: 06-08-2021 12:47 PM)
691 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Samsung Members

Samsung ekibi Çok yanlış bir politika izliyorsunuz bu polita Samsung un batışına doğru sürüklüyor haberiniz yok mu? Anlaşılmıyor mu ?

Şimdi Genel anlamda büyüme gösteriyorsunuz ama sonuç Alt ve orta segment cihazlar sayesinde büyüme oluyor Eğer bu cihazlarda bir azalma olduğunda nasıl bir düşüş yaşanacak bekleyip göreceğiz Bu büyümeyi farkettiyseniz S ,note ve Z seirsinden çok değer kazanamıyorsunuz satışlar çok azaldı istatistiksel veriler sizlerde daha detaylıdır 

Güncelleme desteği 3 yıl android sürümü ile olmaz Samsung ekibi Google ile tekrardan görüşülüp yeniden antlaşma imzalanması gerekiyor bu yolda ilerlerseniz çok yanlış yapıyorsunuz haberiniz yok benden size söyleyeyim ...

Kamera konusunda gereksiz yere Apple ile dalga geçiyorsunuz S21 ultra vs İphone 12 Pro max kamerada yakınlaştırma iyi hoş geçiyorsun dalganı

Apple istese sizlerle dalga geçemez mi en basittinden ben bir tane yazayım 

S6 ,S6 edge S6 edge plus , Note 5 (2015 yılı)
 S7 ,S7 edge (2016 yılı)
S8, S8 plus (2017 yılı )

bu cihazlar güncelleme listesinden kaldırıldı 😂 ben göremiyorum siz görüyormusunuz samsung ekibi 

Apple IOS : İphone 6s (2015) cihamıza IOS 15 uyumludur 6 yıllık cihaz güncelleme alıyor Samsung cihazları 2 yıl bilemedin 4 yıl 🤭

Samsung Ekibi şunu bir kendinize sorunuz diğer marka 6 yıl güncelleme verebiliyorsa biz niye veremiyoruz?
Lütfen müşterileri dinlemek istiyorsun bu yazdıklarımıza kulak asmalısın 

HarmonyOS : Bende giriyorum Piyasaya güncelleme desteği bol olucak😂😂

Samsung ekibi müşterilerinizin dinleyin 3 yıl android güncellemesi yetersiz. Üst seviye cihazlar en az 5 yıl olması gerekiyor orta segment cihazlar ise 3 yıl olmalı 

Cihazların hakkı yeniyor siz farkında değilmisiniz ?

Resolved!
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Kanka onlarda biraz fazla attılar lansmanda o kadar iyi olamazlar zannetmiyorum ,Google olmadan bir yere kadar ilerliyecekler sonra elbet bir yerde tıkanacaklar çünkü Patenler eskiden aldığı için bir çok yolu kapanacak yeni işletim sisteminde bunları aşmak epey zor oluyor böyle bir şeyi yapmak İsteseydi samsung 10 sene önce yapıp şuan elimizdeki cihazlar güzel bir işletim sistemine sahip Olurdu

Ben böyle düşünüyorum
MeHmEt99
Expert Level 5
Samsung Members
Knk şunu da unutmayalım Huawei şuan google yasaklanmasaydi piyasaya payında şuan lider konumdadır Huawei yapar bakın bekleyin diyer Çinli firmalar da HarmonyOs geçiş yapacaklar tek tek ilk başlangıcı Xiaomi olacak Android × HarmonyOs da yapabilirler piyasa ters takla atacak 3 yıl içinde piyasa karman çorman olacak ardından piyasa kemiklesecek Çinlilerin piyasa payı samsung indirmeye yeter
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Hayrılsı neyse o olsun knk 😊
MeHmEt99
Expert Level 5
Samsung Members
Aynen
0 Likes
murata10sa13
Expert Level 1
Samsung Members
Haklısın
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Teşekkürler kardeşim
0 Likes
Wig
Expert Level 3
Samsung Members
Gerçekten dediğiniz gibi Samsung çok yanlış bir politika izliyor amacı bana göre A serisi satışlarını düşürerek üst segment cihazların satışını yükseltmek ama çok yanlış bir politika seyrediyor.
kanarya17
Active Level 4
Samsung Members
Alfatürk kanka s10 plus cihazın şarjı nasıl giyiyor mesela şu an instqgram 10 dk %3.4 şarj yemiş güncellemeyi yaptım ama senin şarj iyidi güncellemeden sonra cihazı sıfırlamak mı lazım ben 5 ila 6 saat alıyorum ekran süresi 11 güncellenmesinden sonra böyle oldu tavsiyelerin nelerdir ayrıca cihaz exynos mu sd mu
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Ben hiç cihazı sıfırlama yapmadım 7 aydır android 11 güncellemesini yapmıştım içinde

Kanka benim instagram böyle şuan cihaz %3.6 yemiş 28 dk da

Diğerine bugün kullandığım ekran açık süresi 2k ekranda aldım bu değeri samsung çok iyi güncelleme göndermiş ilk defa Screenshot_20210608-150726_Device care_28880.jpgclipboard_image_1623154099921_1623154099921.jpg
0 Likes
kanarya17
Active Level 4
Samsung Members
Kanka benim kastım bunun formülü ne instagram da güncel cihaz da, bu sadece insta olayı için değil genel olarak söylüyorum