cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Güncelleme Desteği Yanlış Politika

(Topic created on: 06-08-2021 02:09 PM)
115 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Samsung Members

Samsung ekibi Çok yanlış bir politika izliyorsunuz bu polita Samsung un batışına doğru sürüklüyor haberiniz yok mu? Anlaşılmıyor mu ?

Şimdi Genel anlamda büyüme gösteriyorsunuz ama sonuç Alt ve orta segment cihazlar sayesinde büyüme oluyor Eğer bu cihazlarda bir azalma olduğunda nasıl bir düşüş yaşanacak bekleyip göreceğiz Bu büyümeyi farkettiyseniz S ,note ve Z seirsinden çok değer kazanamıyorsunuz satışlar çok azaldı istatistiksel veriler sizlerde daha detaylıdır 

Güncelleme desteği 3 yıl android sürümü ile olmaz Samsung ekibi Google ile tekrardan görüşülüp yeniden antlaşma imzalanması gerekiyor bu yolda ilerlerseniz çok yanlış yapıyorsunuz haberiniz yok benden size söyleyeyim ...

Kamera konusunda gereksiz yere Apple ile dalga geçiyorsunuz S21 ultra vs İphone 12 Pro max kamerada yakınlaştırma iyi hoş geçiyorsun dalganı

Apple istese sizlerle dalga geçemez mi en basittinden ben bir tane yazayım 

S6 ,S6 edge S6 edge plus , Note 5 (2015 yılı)
 S7 ,S7 edge (2016 yılı)
S8, S8 plus (2017 yılı )

bu cihazlar güncelleme listesinden kaldırıldı 😂 ben göremiyorum siz görüyormusunuz samsung ekibi 

Apple IOS : İphone 6s (2015) cihamıza IOS 15 uyumludur 6 yıllık cihaz güncelleme alıyor Samsung cihazları 2 yıl bilemedin 4 yıl 🤭

Samsung Ekibi şunu bir kendinize sorunuz diğer marka 6 yıl güncelleme verebiliyorsa biz niye veremiyoruz?
Lütfen müşterileri dinlemek istiyorsun bu yazdıklarımıza kulak asmalısın 

HarmonyOS : Bende giriyorum Piyasaya güncelleme desteği bol olucak😂😂

Samsung ekibi müşterilerinizin dinleyin 3 yıl android güncellemesi yetersiz. Üst seviye cihazlar en az 5 yıl olması gerekiyor orta segment cihazlar ise 3 yıl olmalı 

Cihazların hakkı yeniyor siz farkında değilmisiniz ?

38 Comments
Galaxy_S10
Active Level 8
Samsung Members
Haklısın👍
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Teşekkürler kardeşim
0 Likes
Samsung Members
👍
MehmetYalcn
Expert Level 5
Samsung Members
👏👏👏 Neyi doğru ki Sanırım bakım da bi işe yaramamış 🙁
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Aynen öyle kardeşim 😊
HaşimA22
Expert Level 5
Samsung Members
ellerine sağlık birçok cihaz böyle heba oldu gitti ama dinleyen kim maalesef birde apple ile dalga geçen reklamları yokmu 🤣 🤣(apple savunucusu değilim tarafsızım )
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Dalga geçiyorlar ama asıl kendileriyle dalga geçmek gerekiyor listede S6 S7 S8 seirisi hiçbir cihaz yok neden acaba ?

Ah samsung sen bizi dinlemezsem olacaklardan bizler sorumlu değiliz
HaşimA22
Expert Level 5
Samsung Members
kesinlikle özellikle s6 dan sonrasına çok üzülüyorum cidden kelimenin tam anlamıyla heba edildiler ama hala rakipleriyle dalga geçmeye çalışıyorlar ki şimdi birde harmony os çıkıyor yine bir ton model üretmese bari :)
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Aynen öyle kardeşim inşallah bir çok model üretmez

X0 X01 X0s X01s X001 😂😂😂😂
0 Likes