cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

GÖNDERİ KİLİTLENME!! | SUNUCU HATALARI!!!!

(Topic created on: 09-16-2021 07:51 PM)
233 Views
67samsungalaxy
Active Level 10
Options
Samsung Members
Merhaba arkadaşlar şimdi sabah Alfatürk bir post açmış ona yorum yapıyorum sonra direk post kilitlenmiş. (Bu hemen hemen her türlü postta oluyor.) 
Niye gün bitmeden postları kilitliyorsunuz? Ne suçları var bu postları açan insanların? Eskiden ne güzel gönderiler 1-2 gün hatta 1 ay bile açık oluyordu ama şimdi postları kilitlemekten başka bir şey yaptığınız yok! İnsanlar Gönül Rahatlığıyla Cihazlarını Düzeltsin diye yardım etmeye çalışıyoruz ama daha yardım bile almadan postları kilitliyorsunuz. Tebrikler başka da bir şey söyleyemiyorum👏

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şimdi bugün Members uygulamasına girdim. Profil sayfam ve bildirimler kısmı gözükmüyor ama Topluluk kısmı gözüküyor. Beğeni ve yorum atmak istiyorum ama direk sunucu hatası daha sonra tekrar deneyin diyor artık bu soruna çözüm bulun ya!! (Bu yorumu Samsung Members 19.20.01 sürümü için yazıyorum.) 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

İKİ TANE POST AÇACAKTIM FAKAT FORUM KİRLİLİĞİ OLUR DİYE TEK BİR GÖNDERİDE AÇTIM POSTLARI. 

10 Comments
Anonymous
Not applicable
Samsung Members
Verda Samsung membersin yeni güncellemesi yayınlandı bu gün yakında gelecek bütün sorunlar çözülecek inşallah özellikle yavaş açılma ve sunucu hatası.Alfatürk post açmıştı bu konuyla ilgili.Yeni özelliklerde gelecek herhalde memberse.
67samsungalaxy
Active Level 10
Samsung Members
İnşallah yaaaa
Anonymous
Not applicable
Samsung Members
Merak etme sunucu hatası ve yavaş açılma gibi sorunlar çözülecek.Yeni özelliklerde gelecek büyük ihtimalle.
67samsungalaxy
Active Level 10
Samsung Members
Offf bak daha fazla spoiler verme şimdi heyecandan uyumam gece😂😂 zaten uykum var bu gece hiç uyumadım.
67samsungalaxy
Active Level 10
Samsung Members
Uykum kaçıyo la spoiler verince🤣🤣🤣
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Yeni güncelleme sunuldu en yakın zamanda güncelleme gelecektir ülkemize

Maalesef ülkemizdeki konsept gereği members ta ki yorumları kitliyorlar keşke kilitlenmese
67samsungalaxy
Active Level 10
Samsung Members
İnşallah gelir güncelleme.

İşte bu efso moderatörler sadece bunu yapıyorlar başka bir şey yapmıyorlar. Yaw kitlemek yerine yardım alsınlar insanlar güzelce..
BoraS20FE
Expert Level 5
Samsung Members
Benimkisini de sildiler. Mükemmel ya👍
67samsungalaxy
Active Level 10
Samsung Members
Aynen. Evden eve nakliyat gibi taşıyolar mübarek