cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Forumun görünümü Tarayıcıda bir garip

(Topic created on: 01-24-2022 03:18 PM)
237 Views
TheLilFox1
Active Level 4
Options
Samsung Members

Merhaba arkadaşlar,  ben  telefon ile alakalı bir sorun ile gelmedim bu sefer :d     

Bu sefer forum ile alakalı görsel bir sorun yaşıyorum,   forumun görünümü Tarayıcıdan birden  bire garipleşti, bu şekilde  oldu ( aşağıda resimde gördüğünüz gibi )

Bu görünüm sorunu Umarım düzeltirler  gerçekten çok sinir bozucu.

Bu arada, görünüm sorunu  sadece şu an ki tarayıcımda  olmuyor,   bazı tarayıcılarda da denedim ( Brave, Chrome.)   Onlardada malesef aynı  şekilde oluyor. Bu demektir ki siteden kaynaklı bir sorun.  Umarım kısa sürede düzeltilir.

-teşekkürler ❤️

Screenshot_20220124-161208_Kiwi Browser.jpg

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
TheLilFox1
Active Level 4
Samsung Members

Yanıtınız için teşekkür ederim ( ve hatırlatma için )   yok, Masaüstü sürüm özelligini genelde kullanmam ben hep mobil sürüm aktif. Ama bu konuyu açtıktan 4 dakika sonra  görünüm sorunu düzeldi birden bire  😄

View solution in context

6 Comments
Rose67_
Expert Level 5
Samsung Members
Bug olmuş. Bi tarayıcının verilerini silin
TheLilFox1
Active Level 4
Samsung Members

Aa şey...  dikkatli okuduysanız,  ' sadece şu an kullandığım tarayıcıda değil denediğim ( Brave, Chrome. )  de de görünüm bu şekilde (:  

Ha veri silmeyi tabikide denedim ama malesef işe yaramıyor.

Rose67_
Expert Level 5
Samsung Members
O zaman sorun Samsung sunucularındadır biraz bekleyin tekrar deneyin.
TheLilFox1
Active Level 4
Samsung Members

Tamamdır  efendim. Bekliyeceğim umarım düzelir (: 

Kenan-
Active Level 7
Samsung Members
Sağdan masaüstü sitesini iste tiki var orda belki masaüstü sürümü tikli kalmış olabilir. Eğer değilse sadece pc için optimize etmişlerdir. Düzeltirler umarım.
Solution
TheLilFox1
Active Level 4
Samsung Members

Yanıtınız için teşekkür ederim ( ve hatırlatma için )   yok, Masaüstü sürüm özelligini genelde kullanmam ben hep mobil sürüm aktif. Ama bu konuyu açtıktan 4 dakika sonra  görünüm sorunu düzeldi birden bire  😄