cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Forum Kirliliği, Boş ve Gereksiz Gönderiler, "Cihazım Android 12 Alacak mı?"

(Topic created on: 11-18-2021 11:32 PM)
100 Views
44xHAMZAx02
Expert Level 4
Options
Samsung Members

İyi akşamlar herkese. Biliyorsunuz ki forumda çok fazla Gereksiz gönderi var. Her gün yüzlerce Cihazım Android 12 Alacak mı sorusu geliyor. Bunun için çok çok sevgili ve değerli Moderatörlerimizden başa sabitlenmiş Android 12 Listesi talep ediyoruuz.

Forum Android 12 gönderileri dışında da çok kirli. Çok fazla Gereksiz gönderi var. Buna da çok çok sevgili ve değerli Moderatörlerimizin bi el atması gerek. Forumu daha temiz tutmaları gerek.

Bu dediklerim yapılırsa çok çok memnun olacağız Sayın Moderatörler. Teşekkür ederiz şimdiden.
17 Comments
Samsung Members
Paylaşımına Katılıyorum Diline Sağlık Tam Söylemek İstediğim Şeyler Oyun Parkuru Gibi Oldu Burası Umarim Dikkate Alınır Taleplerin
44xHAMZAx02
Expert Level 4
Samsung Members
Yorumunuz için teşekkür ederim. Umarım.
Samsung Members
Rica Ederim Emeğe Sayğı Duymak ta Bir Erdemdir Emek Vermekte
Dark_Side
Expert Level 5
Samsung Members
Merhaba kardeşim. Harbiden düşündüğümüz ve söylemek istediğimiz şeyleri çok kısa ve güzel bir şekilde ifade etmişsin. Android 12 konusunda bizlerde paylaşımda bulunduk buradaki arkadaşlarımızı bilgilendirmek için ama artık insan belli bir süre sonra sürekli aynı şeyleri görünce bunalıyor vallahi. Members uygulaması içerisinde bir düzenleme yapılarak bunun önüne geçilmesinde büyük fayda olur diye düşünüyorum. Selametle...
44xHAMZAx02
Expert Level 4
Samsung Members
Güzel sözleriniz için teşekkür ederim. Çok haklısınız siz de
Dark_Side
Expert Level 5
Samsung Members
Rica ederim kardeşim.
0 Likes
Aykut
Expert Level 5
Samsung Members
Saçma sapan sorular var ne yazık ki. Soru sormayın demiyorum ben ama gereksiz sorularla burayı doldurmayın. Birde şu gallery özelliği forumda gosterilmesin çok fazla görüntü kirliliği var. Herkes her şeyi atıyor. Forum moderatörleri yok mu buranın hiç iş yapmıyorlar. Bir filtreden süzün şu postları
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Merhaba kardeşim,

İlk öncelikle yapmaları gerek 2 şey var

Yorumların taşındığını açıkça belirtilmiş bir gönderi olucak ve sabitlenecek

Sonra ise güncelmiyiz gönderisi açılacak ve güncelleme ile ilgili sorular oraya taşınacak ve herkes oradan bakabilicek

Şunu yapmak 10 dakikalarını almaz ama uğraşmıyorlar çok ilgisiz forum ekibi ❣
44xHAMZAx02
Expert Level 4
Samsung Members
Kesinlikle abicim. Uyuyor çok sevgili değerli moderatörler