cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Forum, Forum Olmaktan Çıktı

(Topic created on: 08-20-2021 01:53 PM)
1768 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Samsung Members

Samsung Members Ekibi Forumda gerekli önlemler alınmalıdır 

Boş gönderiler ile kullanıcıların sorunları aşağıda kalıyor ve sorunlarına çözüm bulunamıyor lütfen members ekibi sizinde bildiğiniz kullanıcılara gerekli işlemler sağlanmalıdır 

Samsung forumda hesap açmak bu kadar kolay olmamalı önüne gelen hesap açıyor 

*Boş gönderileri direk siliniz 

*Ban yiyen ayrı hesap açıyorlar şunun önünede geçiniz 

Cihazlarımız seri nosuna yada imei göre hesap açılma zorunluluğu olsun (ülkeler arasından members fârkı olduğu için bunu yapabilrisiniz )

Bir kişinin birden fazla hesabı var lütfen şunun önüne geçiniz boş gönderiler bıktık members halkı olarak 

Kopyala yapıştırcılar sizlerede sözüm var burası members forumu, internetten aldığınız bilgileri burada paylaşmayınız adı üstünden özgün bir gönderi oluşturunuz deniliyor forum kurallarında ama sizlerin okuduğu bile yok 

Eğer uyarılara uymayanlar sonuçlarını katlanmak ile yükümlüdür !!!

124 Comments
44xHAMZAx02
Expert Level 4
Samsung Members
İnşallah
Samsung Members

Kardeşim bak ben çoğu forumu biliyorum ve dediğin bazı yerlerde haklısın ama bazen kişiler haksız nedenler yüzünden de ban yiyebilir.Mesela bir kişi hakkında iftira atılmıştır ve bu kişi iftiradan dolayı banlanmıştır.O banlanan kişinin kendini ifade etmek, savunabilmesi için yan hesap açmak zorunda.Yan hesap açmakta herhangi bir problem olmamalı ama hem haksız olup hemde 50-100 tane de yan hesap açılmaması gerekir.Bu tür hem haksız olup hemde gereğinden fazla yan hesap açanlar IP ban yemeli.Kopyala-Yapıştırcılar konusuna gelirsem eğer bence herhangi bir siteden kopyala-yapıştır yapan arkadaşlar kaynak belirttiği sürece herhangi bir sıkıntı olmamalı.Kaynak belirttiğinde ise ben buradan bu yazıyı aldım,bu yazı o aldığım siteye ait anlamına gelir ve hiçbir sorun olmaz.Geriye kalan butün dediklerine katılıyorum benimde aktif olduğum bir sürü forum var.

Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Forumun sağlığı için hesaplar sınırlı sayıda açılması izin verilebilir belki ama kesinlikle herkes istediği kadar hesap açmaması gerekiyor önüne gelen hesap açıyor

İşte sorun orada kaynak belirtmiyorlar kaynak belitmedikleri için diyorum ya kopyala yapıştırıcılara
Samsung Members

Birde şöyle ekleme yapayım mesela bir konu hazırladın.Konu içeriğinin %60'ı sana ait olup %40'ı alıntı ise o zaman kaynak belirtmeyebilirsin çünkü konunun geneli sana ait ama tamamen konu kopyala-yapıştır yani tamamen alıntı ise o zaman kaynak belirtmek zorundasın.Forumun bir düzeni olmalı dediğin gibi.

Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Tam tersi forumda 😂 😂 yapıyorlar ben boşuna demiyorum kaynak belirtiniz diye

İyi akşamlar