cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Expert Raw Sadece Birkaç Üst modele verilecektir

(Topic created on: 12-14-2021 05:25 PM)
801 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Samsung Members
Merhaba Sevgili Members kullanıcıları, 

Expert Raw i cihazlarına bekleyenlerin olabilir bu özellik sadece birkaç üst model cihazlara gelicektir bu yönde bazı asılsız haber siteleri bir çok modele geleceğini söylüyordu ama bu duruma bir açıklık getireyim dedim 

image

Kore kamera moderatörü s10 serisine gelicek mi diye yorum atmıştım ve yorumuma hemen geri dönüş yapıp bilgilendirdi 

Ve diğer yorumlarda verilen cevaplar sadece üst bir kaç seriye gelicek bilgisi var 

Muhtemelen ; S20 serisi ,Note 20 serisi ,Z Fold3, Flip 3 ,ve Z Fold 2 ye verilcek gibi duruyor 

S20 fe ,S10 ve Note 10 serisi için verilir mi belli değildir. Muhtemelen haftaya hangi cihazlara vereceği açıklanacak 

Her cihaza verilmemesinin birçok nedeni vardır ,umarım cihazların hakkında hayırlsı olur😊

42 Comments
Rose67_
Expert Level 5
Samsung Members
SM-T290a gelir mi?
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Maalesef hayır
Akyüz
Active Level 9
Samsung Members

Abi A serisine verirler mi ?

Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Bir çok A serisinde Normal Raw işlevi yoktur, yani Expert raw ın gelmesi çok mümkün değil

Eğer gelicek olursa A82 5G cihazına verirler tek maalesef ülkemizde bulunmuyor

Expert raw gelmemesi için birçok neden veya sebep var yani moderetör bile bas bas diyor sadece bir kaç modele hizmet sağlayacaklar 😊
MuzoS23
Expert Level 2
Samsung Members
Expert Raw ne ?
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Fotoğrafı düzenleme veya oynama yapabiliyorsunuz ama kayıp yaşanmıyor ,uygulamalar ile

DNG dosyasını düzenlemek için Lightroom gibi photoshop uygulamaları kullanmanız gerekebilir.
BoraS20FE
Expert Level 5
Samsung Members
Bilgilendirme için teşekkürler😊

S20 FE için bi sorayım dedim ama herhalde cevap 2023'te gelir. Daha diğerleri hakkında cevap gelmemişken...
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Önemli değil kardeşim 😊umarım hayırlı bir güncelleme olur cihazlarımızda

Korede müşteri ilgisi çok güzel yaa anında cevapladı 😊
Anonymous
Not applicable
Samsung Members
Yine mod olamadın alfatürk ergene mod oldu.