cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Elveda Members 👋

(Topic created on: 08-28-2021 12:13 PM)
1050 Views
ŞEKERCİZADE
Expert Level 1
Options
Samsung Members

Ya bu membersin bir kullanım amacı var. Bu tip gereksiz konular sorunları olan kullanıcıların da çözüm bulmasını zorlaştırıyor. Artık moderatörlerin de banlaması bir işe yaramıyor. Çünkü hemen yeni hesap açıyorlar. Bu olaya kalıcı bir çözüm getirin artık. Yani banlanan kişi yeni hesap açmasın. Ayrıca o gönderileri silmek yerine uyarıda bulunan bizim yorumlar siliniyor. Büyük ihtimal bu gönderi de silinir. 

Arkadaşlar kısaca Membersten ayrılıyorum. Burda gerçekten çok iyi insanlar tanıdık ama eski members yok ortada. Kendinize iyi bakın Allah'a Emanet Olun 👋👋
14 Comments
Samsung Members
Aa kim yapıyormuş onu
Samsung Members
Sen.
BoraS20FE
Expert Level 5
Samsung Members
Keşke gitmeseydiniz, forumda büyük katkılarınız oldu. Ama haklısınız; moderatörler iyice saçmaladı, boş kullanıcılar ayrı dert🙄
Kendinize iyi bakın, görüşürüz👋
Samsung Members
Haklısın ama yapacak bir şey yok herkese çok yardımın oldu yinede ayrılmasan iyi olur yinede kendi tercihin
Wig
Expert Level 3
Samsung Members
Gerçekten bu soruna bir el atılması lazım önüne gelen bomboş gönderiler atıyor bizim de bir sabrımız var ama senin de yolun açık olsun reis.
ÖmerA32
Expert Level 5
Samsung Members
Ayrılma ya valla artık bazı kişiler bu uygulama ile bütünleşti yani olmazsa olmaz Members deyince aklıma alfa toprak ve sen falan geliyorsunuz çünkü burası için önemlisiniz, yapacak birşey yok batırdılar burayı, benim düşüncem ayrılmamanızdan yana, ancak saygı duyarım çekilmez bi hal aldı burası.

Üzüldüm 😔😔😔😔
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Merhaba kardeşim,

Members tan hesap açmaya zorlaştırmak için elimden geleni yapıyorum tekrardan cevap bekliyorum umarım iyi bir cevap verilir
Samsung Members
İnşallah yaş yada başka iyi Bi sınırlama gelirse iyi olur bence
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Umarım gereken bir sınırlama getirirler