cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Doğrudan Mesaj, Bildirim Sorunu!

(Topic created on: 06-28-2021 08:49 PM)
318 Views
Topraks9plus
Expert Level 5
Options
Samsung Members

Merhaba Samsung Members Forum üyeleri ve Moderatör arkadaşlarım.

Uzun süre Samsung Members Uygulamasında bildirim sorunları yaşıyorum.
Doğrudan Mesaj bildirimleri bildirim panelime düşmüyor ve Samsung Members Uygulamasında Doğrudan mesaj dışındaki diğer bildirimler ise Telefonun kilidini açtığımda gelmekte.

Doğrudan mesajları uygulamaya girdiğimde ve Diğer bildirimleri Telefon kilidimi açtığımda görebiliyorum.
Samsung Members Uygulamasını 1 2 ay önce uyku moduna alıp 1 hafta sonra çıkardım.
Sonradan Uygulamanın verilerini silmekle kalmayıp uygulamayı silip yükledim fâkat bu sorun düzelmedi.
Tüm Samsung Members bildirimlerim aktif gözüküyor ve uyku modunda değil. 

image

Bu sorunu nasıl düzelteceğim, bu sorun bir tek bende mi var?
19 Comments
ŞEKERCİZADE
Expert Level 1
Samsung Members
Malesef knk bende de var😭
Anonymous
Not applicable
Samsung Members
Merhaba Toprak bahsettiğin sorunlar bende de var
veri sil , yeniden yükle yapınca bile değişmiyor genel bir sorun olduğundan umarım en kısa sürede bildirim sorunu giderilmesi dileğiyle ..
TaYLaN06
Expert Level 1
Samsung Members
Aynı sıkıntı devam ediyor 😡
BYHİCKİMSE
Active Level 8
Samsung Members
Anlaşılan herkeste aynı sorun var, benim bazen ekran kapalıyken bildirim geliyor ama baya bi gec geliyor...bence uygulama kaynaklı bir sorun
MehmetYalcn
Expert Level 5
Samsung Members
Bende de dmler girince gözüküyor, telefondan çıkmışsam kilitli olsun olmasın çoğu kez etkinlik bildirimleri telefonu açıp Membersa girince gözüküyor, bildirim sesi çalmıyor Yalnız değilsin 😔 Bu sorunun da bir an evvel çözümlenmesi gerek
kingkong0
Active Level 10
Samsung Members
Aynısı bende de var. Sanırım uygulamadan kaynaklı. Umarım yakın zamanda bir çözümü bulunur.
Akyüz
Active Level 9
Samsung Members
Herkeste aynı sıkıntı var daha önce Alfatürk açmıştı sorunu
Topraks9plus
Expert Level 5
Samsung Members
Samsung bu sorunu düzeltmemeye kararlı, Moderatörler ve Samsung Ekibine hatırlatmak istedim bu sorunu.
Alfatürk açalı çok oldu.
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Merhaba kardeşim

Daha önce benzer konu açılmıştı bir bakmanı öneririm kardeşim , sorunu yeni gelecek güncelleme ile çözülecektir

https://r2.community.samsung.com/t5/Samsung-Members/Doğrudan-Mesajlaşma-Sorunu/td-p/8689624