iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Orijinal konu:

Bixyby

(Konunun oluşturulma tarihi: 16.02.2020 17:04)
wdvisal
Active Level 4
Seçenekler
Samsung Members

Bixy a ne zaman TÜRKÇE dil desteği gelecek???

1 Çözüm

Kabul Edilen Çözümler
Çözüm
Eflatun
Moderator
Moderator
Seçenekler
Samsung Members

Merhaba wdvisal,

Ben Eflatun. Samsung Forum moderatörüyüm. Bu soruyu sorduğunuz için teşekkürler. Bixby, Samsung’un akıllı saatler dahil elektronik cihazlarında kullanımı yaygınlaşan en önemli yapay zeka yatırımları arasında bulunuyor. Bixby yeteneklerinden biri olan Bixby Assistant’ın Türkçe’nin de dahil olduğu yeni diller ile kullanılabilmesi için çalışmalar Kore’deki Genel Merkezimiz tarafından sürdürülüyor. Bixby Assistant’ın Türkçe kullanımı ile ilgili şu anda kesinleşmiş bir tarih, Samsung Electronics Türkiye’ye iletilmedi. Bixby Görüş, Bixby Hatırlatıcı gibi diğer Bixby hizmetleri ise Türkçe olarak kullanılabiliyor. Gelişmeleri web sitemiz ve sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Teşekkürler.
MOD

Çözümü orijinal iletide görüntüle

8 Yorum
eziqkinq
Beginner Level 2
Seçenekler
Samsung Members
gelip gelmeyeceği kesin değil
0 Övgü Puanı
Yanıtla
Fatihh
Active Level 6
Seçenekler
Samsung Members
Tarih belli değil
0 Övgü Puanı
Yanıtla
AsilTurk
Active Level 8
Seçenekler
Samsung Members
gelmeyecek gibi.
0 Övgü Puanı
Yanıtla
wdvisal
Active Level 4
Seçenekler
Samsung Members
Bu durumda beklemenin anlamı yok gibi :smiling-face:
Cevap veren herkese teşekkür ederim.
0 Övgü Puanı
Yanıtla
Çözüm
Eflatun
Moderator
Moderator
Seçenekler
Samsung Members

Merhaba wdvisal,

Ben Eflatun. Samsung Forum moderatörüyüm. Bu soruyu sorduğunuz için teşekkürler. Bixby, Samsung’un akıllı saatler dahil elektronik cihazlarında kullanımı yaygınlaşan en önemli yapay zeka yatırımları arasında bulunuyor. Bixby yeteneklerinden biri olan Bixby Assistant’ın Türkçe’nin de dahil olduğu yeni diller ile kullanılabilmesi için çalışmalar Kore’deki Genel Merkezimiz tarafından sürdürülüyor. Bixby Assistant’ın Türkçe kullanımı ile ilgili şu anda kesinleşmiş bir tarih, Samsung Electronics Türkiye’ye iletilmedi. Bixby Görüş, Bixby Hatırlatıcı gibi diğer Bixby hizmetleri ise Türkçe olarak kullanılabiliyor. Gelişmeleri web sitemiz ve sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Teşekkürler.
MOD

Çözümü orijinal iletide görüntüle

wdvisal
Active Level 4
Seçenekler
Samsung Members
Teşekkür ederim
0 Övgü Puanı
Yanıtla
Sercan
Active Level 4
Seçenekler
Samsung Members
Teli nisan 2017de almıştım. O zaman yakın bir tarihte Türkçe sürüm yayımlanacak diyorlardı samsung müşteri temsilcileri fakat geçen zamana rağmen daha gelecek... Telefon üretim konusunda ki başarısını biraz yazılım üzerine yöneltse keşke..
rcparda
Active Level 4
Seçenekler
Samsung Members
gelmeyecek yani gelsede kimsenin kullanmaya bir hevesi kalmayacak. sirinin karşısına dişli bir rakip çıkadabilirdi samsung ama google asistan boşluğu doldurdu tamamen. gelse de artık bir espirisi kalmadı.