cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Bixyby

(Topic created on: 02-16-2020 10:33 PM)
115 Views
wdvisal
Active Level 4
Options
Samsung Members

Bixy a ne zaman TÜRKÇE dil desteği gelecek???

8 Comments
eziqkinq
Beginner Level 2
Samsung Members
gelip gelmeyeceği kesin değil
0 Likes
Fatihh
Active Level 6
Samsung Members
Tarih belli değil
0 Likes
AsilTurk
Active Level 9
Samsung Members
gelmeyecek gibi.
0 Likes
wdvisal
Active Level 4
Samsung Members
Bu durumda beklemenin anlamı yok gibi :smiling-face:
Cevap veren herkese teşekkür ederim.
0 Likes
Solution
User0000003
Moderator
Moderator
Options
Samsung Members

Merhaba wdvisal,

Ben Eflatun. Samsung Forum moderatörüyüm. Bu soruyu sorduğunuz için teşekkürler. Bixby, Samsung’un akıllı saatler dahil elektronik cihazlarında kullanımı yaygınlaşan en önemli yapay zeka yatırımları arasında bulunuyor. Bixby yeteneklerinden biri olan Bixby Assistant’ın Türkçe’nin de dahil olduğu yeni diller ile kullanılabilmesi için çalışmalar Kore’deki Genel Merkezimiz tarafından sürdürülüyor. Bixby Assistant’ın Türkçe kullanımı ile ilgili şu anda kesinleşmiş bir tarih, Samsung Electronics Türkiye’ye iletilmedi. Bixby Görüş, Bixby Hatırlatıcı gibi diğer Bixby hizmetleri ise Türkçe olarak kullanılabiliyor. Gelişmeleri web sitemiz ve sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Teşekkürler.
MOD

wdvisal
Active Level 4
Samsung Members
Teşekkür ederim
0 Likes
Sercan
Active Level 4
Samsung Members
Teli nisan 2017de almıştım. O zaman yakın bir tarihte Türkçe sürüm yayımlanacak diyorlardı samsung müşteri temsilcileri fakat geçen zamana rağmen daha gelecek... Telefon üretim konusunda ki başarısını biraz yazılım üzerine yöneltse keşke..
rcparda
Active Level 4
Samsung Members
gelmeyecek yani gelsede kimsenin kullanmaya bir hevesi kalmayacak. sirinin karşısına dişli bir rakip çıkadabilirdi samsung ama google asistan boşluğu doldurdu tamamen. gelse de artık bir espirisi kalmadı.