cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Bir duyum

(Topic created on: 05-27-2021 11:30 AM)
191 Views
faksirr
Active Level 5
Options
Samsung Members
Dün açmıştım düzenleyemedim Technopatta okuduğuma göre birisi canlı destekten öğrenmiş bu yıl içinde Türkçe gelecekmiş bixbye

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Samsung Members

Merhaba mustafagoktug,

Bixby, Samsung’un akıllı saatler dahil elektronik cihazlarında kullanımı yaygınlaşan en önemli yapay zeka yatırımları arasında bulunuyor. Bixby yeteneklerinden biri olan Bixby Assistant’ın Türkçe’nin de dahil olduğu yeni diller ile kullanılabilmesi için çalışmalar Kore’deki Genel Merkezimiz tarafından sürdürülüyor. Bixby Assistant’ın Türkçe kullanımı ile ilgili şu anda kesinleşmiş bir tarih, Samsung Electronics Türkiye’ye iletilmedi. Bixby Görüş, Bixby Hatırlatıcı gibi diğer Bixby hizmetleri ise Türkçe olarak kullanılabiliyor. Gelişmeleri web sitemiz ve sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

12 Comments
RecepF
Expert Level 5
Samsung Members
Tahminen Bixby olayı bitti bence Google ile anlaşmalar var artık
pentagenist
Active Level 6
Samsung Members
Bence bitmedi ve türkçe gelecek
RecepF
Expert Level 5
Samsung Members
5 sene gelecek diye bekledim 😁daha beklemiyorum
pentagenist
Active Level 6
Samsung Members
Bence Samsung yavaş yavaş android den çıkacak. O yüzden Google la anlaşma yapmaz bence.
RecepF
Expert Level 5
Samsung Members
Google Duo, RCS, Google Asistan, GoogleCrome yerleşik Android sistem güncellemesi, Ayreten Microsoft'lada anlaşma yapıyor Samsung Cloud'dan bazı özellikleri kısıp One Drive uygulamasına geçiş yaptı akıllı saatler'de bile kendi işletim sistemini terk ediyor Google ile anlaşma yaptı işletim sistemi için ise Google Fuchsia var gelecekte buda Samsung için seçim olabilir
faksirr
Active Level 5
Samsung Members
Hocam son güncelleme kvkk ile ilgiliydi akıllı saatte birde öyle bişey okuyunca mantıklı geldi ayrıyetten wear os eski cihazlara gelmemesi saçma değilmi donanımsal özellikleri neredeyse aynı
SAMmembers
Active Level 9
Samsung Members
2017 yılının sonuna kadar gelecek diye Türkçe Bixby sözü verilmişti zaten. Boş sözler bunlar, daha uygulamanın arayüzü Türkçe değil kardeşim.
0 Likes
faksirr
Active Level 5
Samsung Members
Bilmiyorum da hacı satmayı düşünüyorum gelene kadar satmazsam hep kullanırım.
İbrahimAs16
Active Level 6
Samsung Members
Yanlış hatırlamıyorsam bu forumda bi arkadaş bixby Türkçe betasına katıldığını söylemişti ama bi daha ondan ses seda çıkmadı
0 Likes