cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Asılsız Bilgiler Paylaşmayınız Kullanıcı Arkadaşlarımızın Dikkatine

(Topic created on: 03-07-2021 09:05 PM)
574 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Samsung Members

Arkadaşlar son günlerde çok denk geliyor samsung members kullanıcı arkadaşlarımızın paylaştığı bilgiler yanlış bilgi  veya asılsız bilgiler paylaşılmakta

lütfen böyle bilgiler paylaşmayınız 

image
Samsung members kuralıdır

Arkadaşlar Youtube Üzerinden videolara inanmayın çoğu yalan bilgiler paylaşıyor 

Arkadaşlar bir bilgiden emin olmadığınız sürece samsung members üzerinden paylaşım yapmayınız 

Not: Asılsız bilgileri paylaşanları bildirmek için sağ üst üç noktadan rapor kısmında bildirebilirsiniz moderatör ekibimize 😀
Samsung Members
Vasıflı Kalaktere Sahip Kişi Böyle Yapmaz Kardeş Bilerek Böyle Yazdım ki Bir Daha Böyle Yapmasınlar.Buradaki Kisiler Sorunları Olunca Bilği Almak Ve Paylaşmak İçin Bulunmakta Birilerine Eğlence Olmak İçin Değil.
mfurknka
Expert Level 1
Samsung Members
Haklısınız ama malesef pek dize gelmez gibiler 😊 Bazen uğraşmayacaksınız raporlayın gitsin. Bir yapar iki yapar. Ondan sonra ban yer görür 😂
Samsung Members
ayn
Kaan87
Active Level 5
Samsung Members
birde şu pilim nasıl konuları yasaklansa , gına geldi. 10 konudan 8i pilim nasıl
Samsung Members
hem bilgiler yanlış olabilir veya ban yeme ihtimali olabilir lütfen kanıtlanmış bilgiler daha iyi olabilir.
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
aynen katılıyorum kardeşime
Alsafa
Active Level 3
Samsung Members
Alfatürk benim telefonum s10+ ONE IU 3 güncelleme geldi fakat sorunları duyunca yüklemedim. sormak istediğim ONE UI 3.1 güncelleme gelince ONE UI 3 yükleyip sonra mı ONE UI 3.1 yüklenecek.
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
direk one uı 3.1 e geçecektir 3.0 atlaycaktır ama boyutu yüksek olucaktır biz şimdi örneğin bende s10 plus kullanıyorum bana 870 mb geldiyse one uı 3.1 sana 2 gb gelecektir
Alsafa
Active Level 3
Samsung Members
anladım teşekkürler
Alsafa
Active Level 3
Samsung Members
fakat güncellemeyi yarıda kestim tam dolmadı ,son anda gördüm otomatik güncelleme modundaydı. sorun olurmu?.