cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Amazon prime 6 aylık üyelik hediyesi sahtekarlığı

(Topic created on: 01-27-2024 01:29 PM)
197 Views
selusi
Active Level 1
Options
Samsung Members
Arkadaşlar verilen linkler üzerinden girdiğiniz de etkinleştirme hatası veriyor.Amazon müşteri hizmetlerini aradım sorunun kendileriyle alakalı olmadığını söylediler. Samsung müşteri hizmetlerini aradım.Söyledikleri bu kampanyanın s24 ön siparişine özel olduğu members uygulaması üzerinden mevcut bir kampanyanın olmadığı.Ben de members uygulamasına indirene özel kupon kodu tanımlanıyor hatalısınız bu bilgileri silin insanları yanıktmayın dedim ilgileri birimlere söyleyeceğiz falan fıstık hikaye anlatıyorlar. Boşuna umutlanmayın.
7 Comments
hüseyinsrg
Active Level 5
Samsung Members
Ben etkinleştirdim aktif bir şekilde kullanıyorum iki aydır
0 Likes
selusi
Active Level 1
Samsung Members
O söylediğin başka kampanya o bende de aktif bu farklı
fb007
Active Level 5
Samsung Members
Önceki kampanyadan faydalandigin icin vermiyor olabilir mi? Ben öncekinden faydalandım. Şimdiki kod gözükmüyor. Şikayetim yok ne de olsa 1 hakkımı kullandım
0 Likes
selusi
Active Level 1
Samsung Members
Farklı olaylar ben öncekini de birşey satın almadan kullandım burada members indirene Kod veriyor link veriyor ama kullanmıyorsun saçmalık
ciayco
Beginner Level 2
Samsung Members
sorunu çözebilen var mı?
0 Likes
Felistaa
Beginner Level 2
Samsung Members
Ben de kodu kullanamadim samsung müşt hizmetleri talep açtı arayıp telefonu nerden aldiğimi sordu hepsiburada dan aldığımı söyledim onun için kullanamazsınız bu kampanya samsung shoplardan alınan cihazlar için gibi bişeyler saçmaladı....
0 Likes
selusi
Active Level 1
Samsung Members
Burada members uygulamasını indirene Kod veriyor kullanabilmeniz lazım