cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A51 WhatsApp kamerası aniden yakın çekmeye başladı

(Topic created on: 10-22-2020 04:24 PM)
183 Views
häxan
Beginner Level 4
Options
Samsung Members
Bu sorunu yaşayan var mı? Nasıl düzelir?
6 Comments
ÆX51
Expert Level 5
Samsung Members
Merhaba Ben ÆX51

Bunun için size tavsiyem uygulamanın verilerini silin Öncelikle ana ekranda uygulamayı bulun üstüne basılı tutun uygulama bilgilerini girin depolamaya Tıklayın ve veriyi sil yapın eğer sorun düzelmedi ise uygulama geliştiricilerine geri bildirimde bulunmanızı tavsiye ederim
häxan
Beginner Level 4
Samsung Members
merhaba. nasıl sileceğim?
0 Likes
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Samsung Members
Ayarlar - Uygulamalar - Whatsapp - Depolama - Veriyi sil adımlarını takip ederek yapabilirsiniz.
ÆX51
Expert Level 5
Samsung Members
yorumda bahsettiğim şekilde yapabilirsiniz uygulama üstüne basılı tutarak orada detaylı bir şekilde anlattım zaten Bir de benim yorumun altındaki cevapla butondan bana yazarsanız daha iyi olur Çünkü bu şekilde yazdığınızda bana bildirim gelmiyor
0 Likes
EniViciVokke
Active Level 5
Samsung Members
●●● BENDE DE NEDENSE GENİŞ AÇIYLA ÇEKİYOR ●●●
0 Likes
Solution
User0000002
Moderator
Moderator
Options
Samsung Members

Merhaba häxan,

Ben Lacivert, Samsung Forum moderatörüyüm.  Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Kamera sorununu gidermek için; Ayarlar > Uygulamalar > Kamera > Depolama > Veriyi Sil olarak menüsel işlemlerini yaptıktan sonra, cihaz kamerasını tekrar test ediniz. Sorun devam eder ise, bu durum için uygulama verisini yedek aldıktan sonra; Ayarlar > Uygulamalar > Sağ üst bölümdeki üç nokta > Sistem Uygulamalarını Göster > WhatsApp > Depolama > Veriyi Sil adımlarını uygulayabilirsiniz. Uygulama verisini sil işlemi sağlamanız durumunda da sorun devam eder ise Play Store uygulamasına girerek, yukarıdaki arama çubuğundan, sorun yaşamış olduğunuz uygulamanın sayfasını bulup "Geliştirici İletişim Bilgileri" bölümünden, ilgili uygulama üreticisine ulaşabilirsiniz.

Uygulama kaynaklı sorun bulunmadığı durumda, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD

0 Likes