cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A50 ve S10 plus için kamera sorunları düzelecek

(Topic created on: 02-17-2021 02:31 PM)
351 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Samsung Members

Arkadaşlar beni takip edenler bilir daha önce A50 için kamera sorunları vardı ve uğraşlar sonucu kamera sorunu çözülmüştü ve kamerada 1 tek sorun düzelmemişti onuda inşallah düzelteceğiz 

A50 için videoda kamera odak problemi için 

S10 Plus için ise 1080 ve 4K 60 fps video çekerken frema atlama sorunu belirttim ve her iki cihaz içinde net videoları çekerek sorunları samsung members üzeriden hata raporu göndermiştim ve neredeyse 10 gündür geri dönüş sağlanılmadı sebebi ise yurt dışındaki ofise yönlendirilmiş yani daha önceki A50 deki kamera sorun gibi yurt dışındaki ekibe paylaşılmış ve sonradan ise sorun düzelmişti güncelleme ile .

Az önce geri dönüş sağlanılmaması ile canlı destek aldım ve bu yönde bilgi paylaşıldı :

Member ekibi paylaştığınız konuyu yurt dışı ofisi ile paylaşmış inceleme sonucunuz da henüz ulaşmamış. Sonuç ulaştığında size mutlaka bilgi verilecektir 

A50 İçin bir diğer sorun ise pubg kasma, 60 fps alamama ve ram sorunu ,bende olsaydı elimden geleni yapardım ama maalesef bende o sorun çıkmadı ve hata raporu göndersem dahi işe yaramayacak maalesef cihazlar ikiye bölünmüştü daha öncede gönderi açmıştım bu konu ile 

Sizlere tavsiyem hata raporu gönderin sorun açık ve net belli olması gerekiyor ancak o zaman sorun düzelme olabiliyor 

A50 Şubat ayı güncellemesini muhtemel S takılı olucaktır .

A505FDDS7BUB5/A505FODM7BUB5/A505FXXS7BUB5

Android 11 test ediliyor tüm hızıyla son 5 kez daha test edildikten sonra güncelleme gelecektir 
4 Comments
PriceTR
Active Level 8
Samsung Members
Alfatürk hata raporuma yanıt geldi telefonu %100 den %15 e kadar kullanın ve ekran videosu alın diye. Neyin ekran videosu alınacak tam olarak ?
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
şimdi o kamera sorununun videosu çek 4k 60 fps te sonra onu galeriden 1080 düşür sonra ise %100 den % 15 e kadar aktif kullanıp sonra o çektiğin videoyu sisteme yükle sana dönüş sağlayacaklar

Bende sorun çok net belli oluyor videoda sende öylr yapıp atarsın hata raporu
PriceTR
Active Level 8
Samsung Members
Tamamdır teşekkürler
A50users
Active Level 9
Samsung Members
Samsung un umrunda degiliz. Anca cok fazla rapor gönderilir ise belki bisey yaparlar. Organize olamayiz bu kadar fazla kişi