cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A21s android 12 kasiyor

(Topic created on: 08-15-2022 07:49 PM)
213 Views
egedrms
Beginner Level 2
Options
Samsung Members

A21s telefonu andorid 12 geldikden sonra kasmaya başladi aşıri kasiyor sorun benim telefonumda mi 

8 Comments
alperreyizz27
Active Level 7
Samsung Members
Merhaba, giderilmesi için benim telefonda da oluyor fakat ben böyle çözümlüyorum. Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Tüm Ayarları Sıfırla seçeneğinden verileriniz gitmeden sıfırlayabilirsiniz, iyi günler.
0 Likes
myDream44
Active Level 6
Samsung Members
Bendede kasmalar mevcuttu a21s cihazımda saydam ve bunalıklıgı azalttıgımda faydası oldu şimdi hiç kasmıyor..
0 Likes
emekhasan
Active Level 3
Samsung Members
Nasıl yapılıyo
0 Likes
myDream44
Active Level 6
Samsung Members
Ayarlar -erişilebirlik -görünebilirlik geliştirmeleri -saydamlıgı ve bunalıklıgı aç
kömürK67
Active Level 9
Samsung Members
Samsung'un kasmayan Telefonu var mı? Amiral gemisi Telefonu bile kasıyorken siz tutmuş giriş seviyesi olan **bleep** bir tel için kasıyor diyorsunuz, çok normal degil mi kasması?
0 Likes
auozturk
Active Level 3
Samsung Members
A52 kullanıyorum, Android 11 ile canavar gibi. Hiç bir kasma sorunu yok.
Android 12 ye savaş açtım. Her başlıkta saldırıyorum. Telefondan soğudum resmen..
0 Likes
Solution
Anonymous
Not applicable
Samsung Members
Bildiğim kadarı ile telefona güncelleme geldiği zaman telefonun yeni sürüme alışana kadar kasmalar meydana gelebilir
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Samsung Members
Bende a21s hala kasıyor sıfırladım yine kasıyor bulanık azalt diye yaptım yine takılma yapıyor. Valla artık telefon custom rom Corvus Os 12 android vS1.0 kurcam artık 😐
0 Likes