cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Açtığım soru başlığının cevaplandıktan hemen sonra kapatılması.

(Topic created on: 01-19-2020 02:21 PM)
241 Views
Nao
Active Level 4
Options
Samsung Members

Dün Galaxy Themes'de yaşadığım bir sorunun cevabını bulmak için burada bir başlık açtım. Galaxy Themes içinde herhangi bir duvar kağıdına ve temaya tıklayınca görüntülenemiyordu. Bende ekran fotoğraflarıyla birlikte sorunumu buraya yazdım. Sabah saat 9 civarında moderatör soruma cevap vermiş. 

image

Ben bildirimi saat 12 gibi gördüm ve sorunumu hemen çözmek için tıkladım. Tıkladım fakat önümde yorumların gözükmediği bomboş bir sayfa vardı. Açtığım bildirime diğer üyelerin yaptığı yorumları göremiyordum. Onuda geçtim moderatörün yaptığı çözümde ortada yok.

image

Yorumlar kısmı kapalı ve ben çözüme ulaşamadım. Böyle bir saçmalık, rezalet olamaz. Ben hâlâ sorumun cevabını bekliyorum. Bakalım ne zaman düzelticekler.

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Anonymous
Not applicable
Samsung Members
Solution
GFB_üyesi
Active Level 10
Samsung Members

Telefon üzerinden kontrol ederken, çözüme ulaşan mesajlar kapanıyor diye biliyorum. İnternet sitesi üzerinden görebiliyorsun. Kontrol ettim bu senin eski paylaşımın ve görebiliyorum.

Linkten bakabilirsin.  target=_blankhttps://r2.community.samsung.com/t5/Di%C4%9Fer/Galaxy-Themes-Sorunlu/td-p/3277720

rica ederim. 😃

View solution in context

5 Comments
Solution
Anonymous
Not applicable
Samsung Members
Böyle yazı yazmış moderatör
#D
Nao
Active Level 4
Samsung Members
Benim göremediğim yazıyı buldun ya. Eyvallah çok sağol, teşekkür ederim 😃

Anonymous
Not applicable
Samsung Members
rica ederim :winking-face:
Solution
GFB_üyesi
Active Level 10
Samsung Members

Telefon üzerinden kontrol ederken, çözüme ulaşan mesajlar kapanıyor diye biliyorum. İnternet sitesi üzerinden görebiliyorsun. Kontrol ettim bu senin eski paylaşımın ve görebiliyorum.

Linkten bakabilirsin.  target=_blankhttps://r2.community.samsung.com/t5/Di%C4%9Fer/Galaxy-Themes-Sorunlu/td-p/3277720

rica ederim. 😃

Nao
Active Level 4
Samsung Members
Yardımın için sağol 😃
0 Likes