cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

100.cü GÖNDERİ ÖZEL SAMSUNGUN EKSİLERİ

(Topic created on: 03-23-2021 08:08 PM)
392 Views
nezaketlibiri
Active Level 9
Options
Samsung Members
HERKESE MERHABALAR BUGÜN 100.CÜ GÖNDERİ ÖZEL YAPMAK İSTEDİM GİRİŞ SEGMENTİ VE YENİ CİHAZLARIN EKSILERINI SAYDIM DİLERSENİZ BAŞLIYALIM PART 2 200.CÜ GÖNDERİDE  😉

Galaxy A01= hafıza 32gb olsaymış iyi satış yapabilirmiş

Galaxy A10= 2 adet kamera olsaymış iyi olurmuş 

Galaxy=A10s işlemci ve ram niye düşük bide ekran yanması gibi sorunu var

Galaxy A11= ekranı ve işlemcisi kötü yazılımda bir kaç sorun var

Galaxy A12= tamam donanım iyi ama süper amoled ve arka tasarımı niye kötü hiç özenmemiş bir cihaz a11 in tasarımı her türlü iyi

Galaxy M10= yazılımı optimize edilmemiş arayüz geçişleri zayıf işlemcisi düşük

Galaxy M10s= türkiyede satışı yok ve üretimi yok

Galaxy M11= kalitesiz malzeme kullanılmış ve aşırı kaba süper amoledde eksik 😞

Galaxy A21s= herşey iyi ama neden süper amoled koymuyorsun iyi satış yapabilirdin

Galaxy A40= güzel cihaz eksiği yok fakat m10s ile birlikte neden satışını durdurdun

Galaxy J7 pro= ekran yanması morarması gibi KRONIK sorunları var

Galaxy M20= ekran yanması aşırı donma sorunu var

Galaxy M10 M20 M30= android 8 ile geliyor keşke android 9 la gelip daha optimize ve android 11 güncellemesi alabilirmiş

Galaxy J4+ ve J6+= şaka gibi ikiside j4 ve j6 dan kötü halbuki plus adı üstünde iyi olması lazımmış

Galaxy J7 Core= anakart yanma sorunu var cihaza herhangi bir anakarta bi temas oldumu cihaz kapanıyor ve sonsuza dek açılmıyor ki bu bende oldu ha bide parmak okuyucu yok 😞

2019 ve sonrası=bu zamana kadar hep amoled hep metal kasalar yaptın neden 2019 ve sonrası plastik yapıyorsun ve amoled kullanmamayı tercih ediyorsun bari ips koy

EVET DOSTLAR GİRİŞ SEGMENTİ CİHAZLARIN HEPSİNİ SAYDIM EĞER SIZIN CİHAZINIZDA EKSİK VARSA SÖYLEYİN KOYALIM 😉
18 Comments
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Merhaba kardeşim

Güzel bir gönderi olmuş kardeşim çok haklısın
Anonymous
Not applicable
Samsung Members
Bencede
0 Likes
nezaketlibiri
Active Level 9
Samsung Members
teşekkürler
Anonymous
Not applicable
Samsung Members
Hahaha
0 Likes
Samsung Members
Bu gönderiye benzer bir gönderi daha önce yapıldı silseniz iyi olabilir yoksa ban atarlar
0 Likes
Samsung Members
Ha bide teliften silinebilir
0 Likes
nezaketlibiri
Active Level 9
Samsung Members
yanlış bir konu seçtiğim için diğeri silindi tekrar yayınladım sizinkini diyorsaniz sizinki daha ust segmentler benimki ise giris segmenti ve ben kendi yorumlarimi kattım
Samsung Members
Benim aynı şekilde diğer bir konum daha vardı Note serisi değil biraz eskide
0 Likes
NAZİFN970F
Expert Level 5
Samsung Members
Evet bu ginderinin aynisi denecek kadar bi gonderi acildi direk telif hakki oluyor daha yeni gönderiniz sikindi tekrarli paylasimdan dolayi ban yiyebilirsiniz.