cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Ödül İçin Samsung Türkiye Cevabı

(Topic created on: 05-25-2021 08:02 PM)
136 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Samsung Members

Arkadaşlar fotoğraf yarışması için ödüleri büyütebilmek adına samsung e posta atmıştım ve yanıtı sizlerle paylaşıyorum 

image
Fotoğraf yarışması için ödüllendirme mesaji

Eğer bana olumu bir şekilde geri dönüş tekrardan sağlanırsa sizleri bilgilendireceğim 😊😊

İnşallah olumlu yönde geri dönüş tekrardan olur ve sizlere beğeni ödülü vermek yerine kılıf, jelatin, kulaklık ,Powerbank vb. gibi ödüler vermeyi çok isterim 
11 Comments
SeyyitEfendi
Active Level 7
Samsung Members
Knk modlar senin kadar çalışsa inan samsung çok farklı bir marka olurdu.
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Knk bu eğlence etkinlik vb gibi etkinlikleri moderetörler yapmalı ama ne yapalım hep birlikte eğleniyoruz 😀😀
SeyyitEfendi
Active Level 7
Samsung Members
Aynen işte bende onu kastediyorum zaten
MeHmEt99
Expert Level 5
Samsung Members
Aynen modaratör sadece silmekle forumu taşımakla ban atmakla uyarı mesaj atmakla meşgul
0 Likes
AlperAlpaslan
Expert Level 3
Samsung Members
Abi sen Samsung Türkiye'nin başkanı olsan efsane olur. Şuan güncelleme almayan kalmazdı diye tahmin ediyorum 😃
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
😂😂
Anonymous
Not applicable
Samsung Members
Nasıl yani samsung sizin istediğinizi yapıyormu tekrarlıyorum siz samsung damı çalışıyorsanız
MeHmEt99
Expert Level 5
Samsung Members
Söyle samsung çalışmaya gerek yok ki samung memebers sonuçta samsungun geçen ayda bir sorun vardı hata bir öneri paylaşmıştım olumlu karşılandı samsung biraz daha müşterilerine ilgi gösterse samsung çok iyi işler başarabilecek kabiliyeti var
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Bazı konularda önerilerimizi dikkate alıyorlar

Samsung ta çalışmıyorum