cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

¿

(Topic created on: 05-28-2022 11:21 AM)
95 Views
mehemyet
Active Level 6
Options
Samsung Health

Saat sabah 8.30 sabah kalktığımda böyle bir manzara ile karşılaştım sizce neden 

image

9 Comments
BbglGamer
Active Level 6
Samsung Health
Sensör takılı kalmış veya arızalanmış olabilir. Members üzerinden bir test gerçekleştirin. Belli olur
mehemyet
Active Level 6
Samsung Health
gece telefonu laptop üzerinde bıraktım ondan olabilir
0 Likes
Samsung Health
Nerelere gittin rüyanda
HalidErdoğan
Expert Level 5
Samsung Health
😅
mehemyet
Active Level 6
Samsung Health
Gece rüyamda evdeydim
Solution
Samsung Health
Merhaba

Öncelikle Samsung Members>Destek>Tanılama kısmından "Sensörler" seçeneğini kontrol edin. Sorun görünmüyorsa Hata Raporu gönderebilirsiniz.

Sensör takılı kalmış olabilir, veya bir bug olmuştur.

Telefonunuzu yeniden başlatma, (uygulama problemi var ise eğer) uygulama verilerini silme gibi şeyleri deneyebilirsiniz.

Bunlara rağmen sorununuz çözülmediyse, her gün devam ediyorsa donanımsal bir problem olabileceği ihtimalini göz önünde bulundurarak kontrol amacıyla Garanti Belgesi ile Samsung Yetkili Servis'ine telefonunuzu verebilirsiniz.

Teşekkürler, iyi günler dilerim
mehemyet
Active Level 6
Samsung Health

Sabah uyandığımda telefon 20k adımdı bana verilen tavsiye üzerine test yaptırdım bununla karşılaştım daha geçen sene haziran ayında aldım

image

Anonymous
Not applicable
Samsung Health
Servislik durum var diyor kısaca. Servise vermeniz gerekmektedir 👍
0 Likes
Solution
Samsung Health
Merhaba

Öncelikle, diğer gönderinize yaptığım tavsiye yorumundan bahsediyorsanız ben size "Sensörler" seçeneğini kontrol etmenizi önermiştim. Siz "Pil durumu"nu da kontrol etmişsiniz. Edebilirsiniz tabii, böyle kontroller önemlidir.

Efendim şundan bahsetmeliyim ki, burası tam olarak doğru cevap vermeyebilir uygulama kaynaklı. Ama %99 doğrudur.

Siz eğer bataryanızda bir sıkıntı olduğunu düşünüyorsanız detaylı olarak kontrol edilmesi için telefonunuzu Garanti Belgesi ile Samsung Yetkili Servis'ine verebilirsiniz.

Çevrenizdeki Samsung Yetkili Servisler'ini bulabilmek için linki inceleyebilirsiniz:
https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Hem Sensörler hem de batarya konusundan dolayı Samsung Members>Destek>Geri bildirim gönder kısmından Hata Raporu gönderebilirsiniz. Yazılımsal olarak yetkili kişiler tarafından detaylıca incelenip size birkaç gün içinde dönüş sağlayacaklardır.

Dediğim gibi, bataryanızda bir sıkıntı olduğunu düşünüyorsanız bunları yapın. 7-8 saat ekran süresi alıyorsanız hiçbir sıkıntı yok demektir.

Teşekkürler, iyi günler dilerim