cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Health yenilikler Karşılaştırma

(Topic created on: 09-30-2021 07:53 PM)
362 Views
RecepF
Expert Level 5
Options
Samsung Health

Samsung Health eski ve yeni karşılaştırma sizler için farkları gösteriyorum hatta 2 gün önce yine benzer paylaşmıştım güncelleme geldiği için daha detaylı göstermek istedim Emeğe saygı 

image

image

image

image

image

Samsung Pass ve Samsung ses kaydedici uygulamasında olduğu gibi burdada Samsung Health uygulamasında resimdeki gördüğünüz animasyonlu işareti koymuşlar yenilenme ,doğrulanma işareti gibi yer alıyor uygulamalarda 👇
image

Önceki ana sayfa üstünde sağlık hakkında uygulamanın özellikleri kullanımı hakkında reklamlar yer alıyordu yeni güncellemede şu anda 
(''Sağlığınızı daha etkili şekilde yönetmek için sağlık verilerini uygulamalar arasında paylaşın''.) yazısı yer almakta Harici sağlık platformu uygulamasına yönlendiriyor detaylar resimde mevcut yükleyip izin istiyor 👇 
image

Daha detaylı görmek için Ekran görüntüsünü tekrar harici ekledim resimin üzerine tıklayın yazılar canlı görülecektir. 👇
image

Uygulamaya gelen yenilikler şu şekildedir 👇 
Türkçe Çeviri yaptım 
image
* Günlük Aktivitenizi görüntüleyebilirsiniz. * Galaxy Watch 4 ile vücut kompozisyonunuzu ölçebilirsiniz. * Galaxy Watch 4 ile uyku ve horlama düzeninizi takip edebilirsiniz. * Çeşitli hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler uygulandı.

11 Comments
RecepF
Expert Level 5
Samsung Health
Yukarıdaki gönderiye tekrar güncellenen yemek menüsünü ekledim yenilik olarak

Bir önceki gönderi
👇
Samsung Health Yenilikler OneUI4beta 👇

https://r2.community.samsung.com/t5/Samsung-Health/Samsung-Health-yenilikler-One-UI-4-0-betada/td-p/...
ozlemm
Expert Level 4
Samsung Health
Widget'ını hiç beğenmedim alt tarafı yeşil olmuş temamla hiç uyumlu olmadı kaldırdım 😒şeffaflığı azaltıp kullanıyorum ben korkunç görünüyor.Teşekkürler bilgi için 🙂Screenshot_20210930-202157_One UI Home.jpg
RecepF
Expert Level 5
Samsung Health
Rica ederim zaten gittikçe bozuyorlar mesela atıştırmalık vardı 3 öğün kalkmıştı tekrar koymuşlar widget bilgilendirme için teşekkür ederim 🙂
ozlemm
Expert Level 4
Samsung Health
Aynen değiştirip duruyorlar,özellik geliyor sonra kalkıyor bakıyorsun sonradan tekrar geliyor tuhaf durumlar😄eski widget'ı getirirler inşallah ilerde yine🙂
RecepF
Expert Level 5
Samsung Health
İnşallah getirirler ya
Samsung Health
Adım atma yeşil olmasın😁
0 Likes
ozlemm
Expert Level 4
Samsung Health
Zekice😄😄ama yürümeyi seviyorum
Samsung Health