cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

10K Özel Samsung Health Bilgilendirme

(Topic created on: 12-31-2020 04:15 PM)
330 Views
FerhatakcA9
Expert Level 4
Options
Samsung Health

Merhaba arkadaşlar merakla beklenen etkinliğimiz hazır sizlerinde çok beğendigi bilgilendirme serime devam edicem ve bugun mega bilgilendirme yapiyorum baya uğraştım 2 gündür. Sizlere bunu vermek için sabirsizlaniyordum ve şimdi yine sizlerleyim coşkuyu alalım desteklerinizi yorumlara ve begeninolarak bekliyorum members halki :)

Konumuza geçelim;

Bugün sizlere herkesin severek kullandığı SAMSUNG HEALTH i anlatacam umarim begenirsiniz unuttuğum veya eklemek istediklerinizi yorumda belirtebilirsiniz

image

Samsung Health ile iyi hissedin

image

Çevrenizde Kolayca Bulabileceğiniz Nesnelerle Evde

Aktif kalın. Motive olun

İster koşun* ister bisiklet sürün ya da yüzün; Samsung Health, formunuzu en üst düzey

de tutmanıza yardımcı olur.
Ve şimdi Life Fitness, Technogym ve Corehealth ekipmanlarına Galaxy Watch ile kesintisiz şekilde bağlanarak antrenmanlarınızı takip edebilirsiniz**.

image

Tüm ekranlarda sağlığınız.

Connected Living'in gücüyle sağlıklı yaşam potansiyelinizin tamamını ortaya çıkarın.
Evde veya hareket halindeyken birden fazla ekranda Samsung Health'e bağlanın.

image
Сер Telefonu
Telefonunuzdaki Samsung Health ile ellerinizdeki sağlığınızı aktif
olarak yönetin.

image
Akıllı televizyon
Yeni Samsung Health TV uygulaması, sizin ve ailenizin evde birlikte
hareket etmesini sağlar.

image
Giyilebilir cihazlar
Samsung Health ile sağlığınızın zirvesinde kalmanın en hızlı yolu
bileğinizde.

image

Samsung Health Uygulaması
Samsung Health, vücudunuzu zinde ve sağlıklı tutmak için temel özellikler sunar. Başarılı beslenmeyi sürdürmeye ve sağlıklı bir yaşam tarzı sürdürmeye yardımcı olmak için günlük aktivitelerinizi ve alışkanlıklarınızı kaydedecek ve analiz edecektir.
İster yürüyün, ister koşun, yürüyün veya bisiklete binin, ister kapalı alanda ister açık havada spor yapın, çeşitli yerleşik izleyicileri kullanarak tek bir adımda çeşitli fiziksel egzersizler ve aktiviteler ekleyebilir ve takip edebilirsiniz. Adımsayar'ı kullanarak adım sayısı etkinliğinizi de kaydedebilirsiniz.

Bir bakışta sağlığınız.

Sağlığınızın tam resmini görün. 
Nerede olursanız olun, kaç kalori yaktığınız, toplam aktivite süreniz, egzersiz geçmişiniz ve daha fazlası gibi sakinleşirken tüm istatistiklerinizi kolayca görün.

image

Nabız takibi

Bileğinize mükemmel oturan kavisli bir tasarımın arka yüzünde yer alan sekiz foto diyota sahip Galaxy Watch Active2 ile sağlığınızı takip etmek her şeyden önce geliyor. Sağlık takibi özelliği, nabzınızı kontrol altında tutar ve normal seviyelerin üzerine çıkması veya altına düşmesi durumunda size bir uyarı gönderir.

image

Vücudunuzun nasıl çalıştığını anlayın .

Samsung Health ile uyku düzeninizi, nabzınızı ve tansiyonunuzu izleyerek ve takip ederek vücudunuza uyum sağlayın.

image

Stres yönetimi uygulayın.

Stres seviyenizi takip ederek ruh sağlığınızla uyumlu olun. Ayrıca, merkezde kalmanıza ve farkındalık hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için Calm aracılığıyla ücretsiz rehberli meditasyonlar alın.

image

İyi bir uykuya atılan ilk adım

Herkes daha iyi bir uykuyu hak eder. Uyku alışkanlıklarınızı, uykunun farklı safhalarına göre gözlemlemek için Galaxy Watch’u kullanın. Son derece faydalı değerlendirmeler ve uyku puanınız* hakkında bilgi alın; böylece uyku programınızı optimize edebilir ve her gün daha fazla dinlenmiş hissederek uyanabilirsiniz.

image

Samsung Health, yiyecek, kafein ve su alım ayrıntılarınız gibi çeşitli bilgileri kaydederek dengeli bir yaşam tarzı modeli oluşturmanıza yardımcı olur. Günlük atıştırmalıklarınızı, yiyeceklerinizi, su ve kafein alımınızı sağlayın ve uyku ve stres izleyiciyi kullanarak rahat kalırken hareket halindeyken diyetinizi ve kilonuzu izleyin.

Birlikte daha iyi olun

Fitness'ın anahtarı motivasyondur. Samsung Health Birlikte ile daha eğlenceli ve etkileşimli bir şekilde daha sağlıklı olacağınıza dair arkadaşlarınıza, ailenize ve kendinize meydan okuyun. Bu, herkes için bir kazançtır.

image

Döngünüz hakkında bilgi edinin İstediğiniz destek.

Kadın sağlığı, ilgili belirti yönetimi ve Glow partneriz ile ilgili diğer içerikler için yardımcı destek sunar. Galaxy ve diğer giyilebilir cihazlar artık, kadınları hayatlarının her adımında desteklemeye hazır

image

Kadın sağlığı, adet döngünüzü izlemenize yardımcı olur ve Glow aracılığıyla size içgörüler ve kişiselleştirilmiş içerik sunar.

image

Egzersizlerinizi bileğinizden takip edin

Galaxy Watch Active2 hareketlerinizi takip eder; böylece takıp hemen çalışmaya başlayabilirsiniz. Yüzmenin de otomatik takibe eklenmesiyle artık yedi egzersizi otomatik takip edebilmenin yanı sıra, düzinelerce ek aktiviteyi de manüel olarak takip edebilirsiniz.

image

En iyilerle rekabet edin:
arkadaşlarınız ve aileniz.

Arkadaşlarınızı ve ailenizi günlük veya aylık antrenman yarışmalarında birlikte yarışmaya davet ederek dostça rekabeti yeniden tanımlayın. Küresel zorluklara katılarak dünyaya karşı ne durumda olduğunuzu görün.

image

Size özel programlar ve makaleler.

Yogadan kuvvet antrenmanına, HIIT'e ve daha fazlasına kadar rehberli egzersizler gibi kişiselleştirilmiş sağlık odaklı makaleler ve programlar almak için ilgi alanlarınızı belirleyin.

image

Size özel hazırlanan Meditasyon ve antrenmanlara kolayca erişebilirsiniz. Üstelik giyilebilir Cihazlarınız ile senkron bir biçimde

image

Bunun için S Health içinden keşfet bölümüne
Girip kendinize uygun programı seçmeniz yeterli 

image

Beslenme hedefleri basitleştirildi.

Günlük kalori sayınızı ve beslenme dağılımınızı görmek için öğünlerinize ve atıştırmalıklarınıza girerek sağlıklı yaşam hedeflerinize ulaşın ve yeme alışkanlıklarınızı ortaya çıkarın.

image

Yerleşik sensörleri ve üçüncü taraf cihazları kullanarak kalp atış hızı, kan basıncı, kan şekeri seviyeleri, stres, ağırlık ve SpO₂ gibi sağlık ve çevre kayıtlarını yönetin.

image

İzleyiciler, kullanıcının kullanıcı tercihlerine göre anlamlı verileri kolayca ve hızlı bir şekilde kontrol etmesini sağlar. Sezgisel grafikler, faydalı ipuçları ve fiziksel egzersiz programları, fitness ve diyet hedeflerinize ulaşmanız için size rehberlik eder. Ayrıca Hedef ekleyerek veya kaldırarak Kontrol Panelinizi kişiselleştirebilirsiniz.

image

KAN OKSİJEN DOYGUNLUĞU

Dahili Oksijen seviyesi ölçme özelliği ile daha rahat nefes alıp verin.

Galaxy Watch3 ile egzersiz alışkanlıklarınızı bir üst seviyeye taşıyın! Galaxy Watch3 kanınızdaki SpO2 seviyesini ölçmek için kırmızı LED ve mor ötesi ışıklardan faydalanır. Oksijen doygunluğu seviyesi doğrudan fiziksel hareketlilikle ilgilidir.

Her açıdan sağlık desteği

Hem vücut hem zihin sağlığınıza özen gösteren bir saat. Gergin hissettiğinizde stres seviyelerinizi takip etmek için stres takip özelliğini kullanın ve önerilen rehberli nefes egzersizlerini uygulayın.

image

Samsung Galaxy ve Gear cihazlarını kullanarak fitness aktivitelerinizi yönetin, kilonuzu takip edin ve diyetinizi izleyin. 5K'ya Bebek adımları, 5K Koşusu gibi egzersiz programları, koşunuzu bir sonraki seviyeye taşımak için mevcuttur ve egzersiz sırasında sesli uyarılarla yönlendirileceksiniz.

İş Ortağı uygulamalar ve aksesuarlar

Sağlıklı bir yaşam tarzı için ihtiyacınız olan tüm araçların yanı sıra, diyet izleyiciler ve fitness kılavuzları içeren ek kaynaklar sunmak için hazırlanan çok sayıda üçüncü şahıs uygulaması da bulunur.
Samsung Health ile uygulamalar

image

Daha sağlıklı bir yaşam tarzı için size kılavuzluk ve günlük izleme sunabilecek çok sayıda üçüncü şahıs uygulamasıyla ihtiyacınız olan yardımı alın.
Samsung Health ile cihazlar

Cihazlarınızı glikoz izleyiciler ve ölçekler gibi önemli araçlarla senkronize ederek sağlığınızı sorunsuz bir şekilde kontrol altında tutun ve güne hazır başlayın.

Samsung Knox ile veri güvenliği

Sağlık verileriniz Samsung Knox ile güvenli bir şekilde saklanır.

Uyumlu Cihazlar
Desteklenen Galaxy ve Galaxy dışı cihazlar Android 6.0 (Marshmallow) veya sonraki sürümünü gerektirir. Desteklenen cihazlar ayrıca en az 1,5 GB depolama alanı gerektirir.

Tabletler ve bazı mobil cihazlar desteklenmeyebilir. Bazı işlevler bölgelere / servis sağlayıcılara / cihazlara bağlı olarak kullanılamayabilir.

Samsung Health, İngilizce, Fransızca ve Çince dahil 70'in üzerinde dili desteklemektedir. Dünyanın geri kalanı için bir İngilizce versiyonu mevcuttur. Lütfen Samsung Health'in yalnızca fitness ve sağlık amaçlı olduğunu ve hastalığın veya diğer durumların teşhisinde veya hastalığın iyileştirilmesi, hafifletilmesi, tedavisi veya önlenmesinde kullanılmak üzere tasarlanmadığını unutmayın. Samsung Health, özel sağlık verilerinizi güvenli bir şekilde korur.

Ağustos 2016'dan sonra piyasaya sürülen tüm Samsung Galaxy modelleri, Knox özellikli Samsung Health hizmeti sunulacak. Lütfen Knox'un etkin olduğu Samsung Health hizmetinin köklü mobil cihazlarda kullanılamayacağını unutmayın.

Hizmet için aşağıdaki izinler gereklidir.
İsteğe bağlı izinler için, hizmetin varsayılan işlevi açıktır, ancak buna izin verilmez.

Gerekli izinler
• Yok

İsteğe bağlı izinler
• Telefon: Uygulama güncellemesi ve uygulama analizi bilgileri sağlamak için cihaza özgü kimlik bilgilerini kontrol etmek için kullanılır
• Kamera: Barkod tanıma, gıda fotoğrafçılığı ve kan şekeri ölçüm cihazı ile kan basıncı ölçerin tanınması için kullanılır
• Mikrofon: Teletıp için kayıt işlevi sağlamak için kullanılır
• Konum: Egzersiz sırasında kullanıcının hareket yolunu ve hareketini kontrol etmek için kullanılır
• Kişiler: Kişi bilgisi olarak Together işlevini kullanırken arkadaş edinmek için kullanılır
• Vücut sensörleri: Kalp atış hızı, oksijen satürasyonu ve stresi ölçmek için kullanılır
• SMS: Together işlevini kullanırken telefon numarası doğrulaması için kullanılır
• Depolama: Egzersiz bilgilerini kaydetmek veya yüklemek, egzersiz fotoğrafları veya yemek fotoğrafları için kullanılır

Yeni galaxyler edinmek için Samsung shopu ve yetkili bayileri ziyaret etmeyi unutmayin

SAMSUNG SHOP => https://shop.samsung.com/tr/

Aşağıya sizler için önerdigim ürünleri bırakıyorum hepsini verdiğim Samsung shop linki uzerinden bulabilirsiniz

Galaxy Watch 3 => https://shop.samsung.com/tr/galaxy-watch 

image

image

Galaxy Note 20 & 20 Ultra => https://shop.samsung.com/tr/galaxy-note20 

image

Galaxy Ekosisteminizi keşfedin

Evet arkadaşlar benim bilgilendirmem bu kadardı baya uzun sürdü tabiki uzun uğraşlar sonunda umarim begenirsiniz desteklerinizi bekliyorum önerilerimi kendi fikirlerime gore yaptim seçim size kalmış. Bi dahaki bilgilendirmemizde görüşmek üzere kendinize iyi bakın. Hepinize yeni huzurlu mutlu bir yıl dilerim :)
35 Comments
NAZİFN970F
Expert Level 5
Samsung Health
Üffff süper olmuş...
FerhatakcA9
Expert Level 4
Samsung Health
tsk ederim nazif umarim beklemeye degmistir
NAZİFN970F
Expert Level 5
Samsung Health
Kesinlikle değdi.😊
Samsung Health
Gayet iyi bizi aydınlattığın için teşekkürler eline sağlık.
FerhatakcA9
Expert Level 4
Samsung Health
rica ederim yorumun için ben tsk ederim baya ugrastim
Samsung Health
Belli oluyor mübarek Fatih'in Fermanı sjsksksjsjks
FerhatakcA9
Expert Level 4
Samsung Health
aynn aynn baya baya yazdim
mustafa066666
Active Level 6
Samsung Health
samsung watchu olmayan ben üzülüyor sjsjsj
FerhatakcA9
Expert Level 4
Samsung Health
uzulme yaa alırsın inş eger alirsan watch active 2 öneririm kullaniyorum baya baya iyi