cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Team Galaxy üyeleri yeni Galaxy Z Flip3 | Fold3 deneyimlerini aktardılar.

(Topic created on: 09-17-2021 12:09 PM)
13713 Views
SamsungInsight
Moderator
Moderator
Options
Online Alışveriş

031_galaxyzfold3_5g_phantomblack_galaxyzflip3_5g_cream.jpg

"Katlanarak avcuma ve cebime sığan bir dünya deneyimliyorum."  Alina Boz

"Samsung’un her zaman farklı olanı denemesini ve sınırları zorlamasını hayranlıkla tecrübe ediyorum."  Barkın Özdemir

"Ne zaman çantamdan çıkarsam herkesin Vaay bu ne cool bi şey dediği bir telefon 😊"  Bilge Yenigül

"Katlanabilmesi, cebime sığabilmesi, video izlerken rahatlığı arka kamerasıyla selfie çekebilmek...Hepsini çok sevdim!"  Chaby Han

"Videoların kalitesine hayran kaldım, her an her yerde görüntü toplamak istiyorum."  Yaprak Medine

Peki siz ne düşünüyorsunuz ? Yorumlarınızı bizimle paylaşın 👇

Fatihyolcu
Active Level 4
Online Alışveriş
Alına Boz bir telefon uzmanı mi veya diğerleri, bana da telefonu bedava verirse Samsung ben de böyle konuşurum tabi...
tugcenindunyasi
Beginner Level 2
Online Alışveriş
Vay canına mükemmel görünüyor
0 Likes
pandemi
Beginner Level 2
Online Alışveriş
Çok süper bir şey ama çok çok pahalı makul bir fiyat olsa herkes telefonun keyfini çıkarır ama bu durumda malesef üzülerek söylüyorum
YasamKocu
Active Level 1
Online Alışveriş
Hayat akarken durdurmaya çalışmayın, hızına ayak uydurun.Samsung Note 20 ultra ile manzara 108mp Şelale, diğerleri akıllı gece modu. Kamera gece modu çok güzel. Yıldızlı bir gece ve güneşli bir günde harika fotolar çekebilirsiniz.hareketli fotoğraf sesli çekiliyor. Ayrıca 108mp ayrı modda. Yapay zeka ortama göre ayarlarken seçenekleri belirleme imkanı var...Ayrıca 8gb Ram 256gb hafıza. İşlemci de ekranda hızlı şarj da tatmin edici sonuç. İnternet bağlanma indirme çok hızlı. Stereo hoparlör biri gizlenmiş çok güzel. Parmak izi yüz tanıma güvenlik hız açısından iyi.ben YouTube premium kullanıyorum ve 100gb google drive yıllık devam. Bu telefonla çok memnunum bunlardan.yedek aramada hızlı bulup indiriyorum. YouTube müzik seri indir deyince istediğim müziği grubu sanatçıyı hızla indiriyor .evde smart TV de izleyip dinleyebiliyorum, TV de beğendiğimi beğeni grubuna ekleyince YouTube da telefonumdan izle dinle. Hafıza 226gb var şu an 3ay doldu. YouTube müzikleri de hafızaya geliyor.kucuk hafıza kartı var oraya aktarıyorum. 108mp fotolar tablo gibi çıkıyor. Foto çektiniz üzerinde oynama yaptınız 1ay boyunca eski haline getirebilirsiniz. Sildiniz silinenlerden geri alabilirsiniz. Kalemle videoları müziği ileri geri durdurma kamerayı açıp çekim yapma, çeşitli hareketlerle ana ekrana dön vb işlevleri var. Çok ince detaylı tablo çizimleri veya resimde renklerle oynama gibi kalem çalışması yapabilirsiniz. Örnekleri var.Kamerada çift yönlüselfivar.vido modunda da.çeşitli fotolar yükledim. İlk Şelale 108mp,sonraki maskeli resim gece çekimi ve son selfi .20210829_184008_23465.jpg20210911_205801_26948.jpg20210911_205428_26942.jpg20211018_181813_32244.jpg
kireç
Active Level 1
Online Alışveriş
😔
0 Likes
ÖmerA32
Expert Level 5
Online Alışveriş
😂😂😂😂😂😂😔
ramo64
Beginner Level 2
Online Alışveriş
Kaç para
Online Alışveriş
Hiç girme oraya
0 Likes
Cemo76
Beginner Level 2
Online Alışveriş
S21 ultra nasıl yeni Ui4 yüklerim
Hickimse
Active Level 4
Online Alışveriş
Daha One UI 4 gelmedi Ocaktan önce emin değilim ama Ocaktan itibaren kesin One UI 4 yükleyebilirsiniz.