cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung shop ve Samsung Pay

(Topic created on: 06-22-2020 03:09 PM)
528 Views
FerhatakcA9
Expert Level 4
Options
Online Alışveriş

Bu ikisi neden hala turkiyede yok en yakın zamanda kullanıma sunulması 

Samsung Shop uygulaması destegi vermek sor değil 

Samsung pay i de bi an önce verin telefonumda NFC anteni bulunmakta saatimde nfc anteni bulunmakta ama samsung pay aktif olmadığı için nfc ile ödeme kullanılamıyor  lütfen en yakın zamanda gelsin sizlerde beğenerek destek olun samsung görsün bunu

image

image

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
user000001111111
Moderator
Moderator
Options
Online Alışveriş

Merhaba ferhatakcA9,

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler.

Sizlerden gelen talepleri, her zaman değerlendirmekteyiz ve ilgili birimlere iletiyoruz.

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

9 Comments
Anonymous
Not applicable
Online Alışveriş
Samsung pay ve shop uygulaması kolay ama Samsung Türkiye çok yavaş çalışıyor. Bu arada Samsung shop sitesi var uygulaması olsa daha iyi olur.
FerhatakcA9
Expert Level 4
Online Alışveriş
Evet sitesi var ama uygulama da ilsa keşke ve Aynn çok yavaş çalışıyor samsung turkiye
Cebrail
Expert Level 5
Online Alışveriş
Samsung Pay in yararları ney yakın zamanda gelir mi peki ? Bu arada şarjın azalmış şarja koy bence. :)
FerhatakcA9
Expert Level 4
Online Alışveriş
Samsung Pay eğer cihazında Nfc Anteni varsa gelir ben telefonum ve saatim de bulunmakta uygulama turkiyeye sunulunca ikisinde de kullanabilcem bunun sayesinde eğer kredi kartım yanimda değilse telefon veya saatimi pos cihazına yaklaştırarak temassız ödeme yapabilecegim bu ödeme yi yapabilmek içinde biyometrik verilerimi kullanmam gerek telefonu okuttuktan sonra parmak izi sensorune dokunmam yeterli vu sayede çok pratik ve güvenli şekilde ödemiş olucam başka sorun varsa sorabilirsin
FerhatakcA9
Expert Level 4
Online Alışveriş
Evet taktım şarja ;)
Cebrail
Expert Level 5
Online Alışveriş
vayyy bee boyutu düşük işlevi büyük hee 😄 Açıklaman için çok Teşekkür Ediyorum gerçekten iyiymiş. :) Aynen dolsun şarjı. :))
FerhatakcA9
Expert Level 4
Online Alışveriş
rica ederim evet baya iyi bi uygulama gelince hemen telefonuma ve saatime yukliycem
Cebrail
Expert Level 5
Online Alışveriş
İnşaALLAH en yakın zamanda gelmesi dileğiyle diyelim o zaman. :))
Solution
user000001111111
Moderator
Moderator
Options
Online Alışveriş

Merhaba ferhatakcA9,

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler.

Sizlerden gelen talepleri, her zaman değerlendirmekteyiz ve ilgili birimlere iletiyoruz.

Teşekkürler.
MOD