cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung da geri kalmadı. Galaxy serisine dev zam!

(Topic created on: 04-02-2022 08:30 PM)
393 Views
ILoveCats_
Expert Level 5
Options
Online Alışveriş

SAMSUNG'DAN ZAM! GALAXY S22 FİYATLARI YÜKSELDİ

AA'nın geçen ayın başlarında yayınladığı haberinde; Galaxy S22'nin Phantom Black, Phantom White, Green, Pink Gold renk alternatifleri, 128GB hafıza seçeneği ve 8GB RAM özelliğiyle 14 bin 499 TL’den satışa sunulacağı,

22+'ın ise Phantom Black, Phantom White, Green, Pink Gold renk alternatifleri, 128GB ile 256GB hafıza seçenekleri ve 8GB RAM özelliğiyle 18 bin 999 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulacağı bilgisi yer almıştı.

Aynı haberde Galaxy S22 Ultra'nın ise 22 bin 999 TL’den başlayan satış fiyatıyla Phantom Black, Phantom White, Green, Burgundy renk alternatifleri, 128GB, 256GB ve 512GB hafıza seçenekleri, 8GB ve 12GB RAM özellikleri ile satışa çıkacağı bildirilmişti.

Samsung Türkiye'nin resmi sitesinde ise Samsung Galaxy S22 ailesinin fiyatları artık şöyle sıralanıyor:

İŞTE SAMSUNG GALAXY S22 SERİSİNİN YENİ FİYATLARI! 

image

image

image

16 Comments
Alfatürk
Expert Level 5
Online Alışveriş
Hayat ile Hayal arasındaki fârk sadece son harfleri yani birleştirin TL

S22 Ultra sadece hayallerimizde 😂 😂

Dolar düşmeden hiçbirinin fiyatı düşeceği yok yaa
mkayacan
Active Level 4
Online Alışveriş
Note 20 ultra s22 ultrayi aratmiyor
Alfatürk
Expert Level 5
Online Alışveriş
Maalesef öyle 😔
ILoveCats_
Expert Level 5
Online Alışveriş
Dolar bu saatten sonra düşmez...

Hakket hedefe hayaT hayaL son harfleri "T" ve "L" bunları birleştirince "TL" yani Türk Lirası "🥲😔
Online Alışveriş
Ya verda yürü gitsinler ben araba işi ile uğraşıyorum gerçek bindiğimiz arabalarla okulda bölümüm o her neyse 26 bin e ağır kazalı taklalı ful boyalı tofaş şahin var samsung s22 ye 26 bin demiş🤦‍♂️🤦‍♂️
Online Alışveriş
2299₺ ben aldım M21 şimdi fiyatı 3799₺
Online Alışveriş
İşte abi o verilir ama kalkipta kul yapımı bir cihaza 26 bin verilmez
Online Alışveriş

Yürü gidin arkadaş 26 bin e kazalı taklalı tofaş şahin var gelmişler 26 bin diyorlar hayatta vermem kesin 6 yıl güncelleme alırlar 😂😂😂 ağa 26 bin e araba kalmamış samsung kalkıyor 26 bin e s22🤦‍♂️🤦‍♂️

ILoveCats_
Expert Level 5
Online Alışveriş
Araba fiyatına telefon😑

arabalar 6 yıllık güncelleme mi alıyormuş😳