cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Members'ta güncel tüm kampanyalar burada! Sana özel fırsatları kaçırma.

(Topic created on: 10-27-2020 03:01 PM)
401 Views
SamsungInspire
Moderator
Moderator
Options
Online Alışveriş

SamsungKampanyalar_PC.jpg

Mobil cihazlardan beyaz eşyalara, TV'den giyilebilir cihazlara tüm kampanyaları buradan takip edebilirsiniz.  Güncel kampanyalar için buraya tıkla!

65 Comments
Banker83
Beginner Level 4
Online Alışveriş
Ben kulaklik hediyesi icin avantajlar bolumunde herhangi bir sey goremiyorum. Yardimci olabilir misiniz?
Filistin
Active Level 6
Online Alışveriş
Tamam da hiç bir şey yok ki burda. Nasıl süper vs. yazmışsınız kardeşlerim.
Amirall
Beginner Level 2
Online Alışveriş
degisim kampanyalari istanbul disinda olanlar telefonu yollayarak ve ucretiniz hesabiniza yollanacak deniyor fakat kargo ile gidecegi icin ne kadar guvenecegiz bunun yerine samsung shoplarda olmasini istiyoruz ayrica zaten samsung bayine gidiyoruz fakat 'M' serisi telefonlarin bayilere verilmedigini soyluyorlar ben Yeni M51 almak istiyorum ama istanbulda yasamiyorsak alamiyoruz
Ahmedstef
Beginner Level 2
Online Alışveriş
en son güncellemede pro kamera modu siyahlaştı yardımcı olursanız sevinirim
user000001111111
Moderator
Moderator
Options
Online Alışveriş

Merhaba Ahmedstef,

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Konu ile ilgili olarak, Samsung Members uygulaması içerisinden "Yardım Alın > İnteraktif Kontroller > Kamera" bölümünden kontrol ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa "Ayarlar > Uygulamalar > Kamera > Depolama > Veriyi Sil" menüsel işlemlerini yaptıktan sonra, cihaz kamerasını tekrar test ediniz.

Cihaz kamerasında, farklı sorunlar da varsa, incelememiz için ekran görüntüsü ile birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, hata raporu gönderebilmek için aşağıdaki linkteki adımları takip edebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD

mesal
Active Level 3
Online Alışveriş
güzel bir ekip
Topraks9plus
Expert Level 5
Online Alışveriş
Keşke güncellemede de öyle olsa
koseoglu
Active Level 1
Online Alışveriş
samsung a9 sohbet balonu nasıl açılır
user000001111111
Moderator
Moderator
Options
Online Alışveriş

Merhaba koseoglu,

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu soru ile foruma katkı sağladığınız için teşekkürler.

Konu ile ilgili Ayarlar > Gelişmiş özellikler > Açılır pencere görünümü menüsüne giriş yaparak istediğiniz uygulamayı seçip, işlem sağlayabilirsiniz.

Teşekkürler.

MOD

TRmamiTR
Active Level 3
Online Alışveriş
Samsung büyük ve kaliteli bir marka olduğunu kanıtlıyor