cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Kargoda kaybolan ürün

(Topic created on: 01-29-2020 06:03 PM)
884 Views
m3kaya
Active Level 1
Options
Online Alışveriş

shop.samsung dan 13 ocakta aldığım galaxy m30s cep telefonu. Aktif kurye tarafından kaybedildi. Gönderi koduyla sorguluyorum kayıp gönderi akıbeti bilinmiyor diyor. Satın aldığımdan beri 30 dan fazla görüşme yaptım.Samsung müşteri hizmetleri ürün bize gelmeden iade kabul edemeyiz dediler. Kaybolursa ne ölü dedim. Öyle birşey olamaz dediler. Hatta Eda isimli bir temsilci size gönderi kodu veriyoruz gelip gelmemesi sizin sorumluluğunuzdadır dedi. Ben sizden kargo kodu satın almadım telefon satın aldım ürün bana gelmeden nasıl benim sorumluluğum olabilir diyorum. Süreç bu şekilde diyor. Ürünün bana ulaşamama sebebi de benden kaynaklı değil arayıp Aktif kurye yaşadığım yere teslimat yapmıyor ,yurtiçi kargoyla gönderiniz dememe rağmen aktif kuryeyle gönderdiler.Samsung shop.samsung online alışverişte 20 yıl geriden geliyor. En küçük sorunları dahi çözme becerileri yok. İlk ve son alışverişim oldu. Bakalım ürün bedelini ne zaman iade edecekler.

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Yeşil
Moderator
Moderator
Options
Online Alışveriş

Merhaba m3kaya,

Ben Yeşil, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Konunun detaylı incelenebilmesi için tarafımıza, aşağıdaki link üzerinden, iletişim bilgilerinizi iletmenizi rica ederiz. Sizden alacağımız detaylı bilgiler dahilinde yardımcı olacağız.

https://www.samsung.com/tr/support/email/

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
Solution
User0000005
Moderator
Moderator
Options
Online Alışveriş

Merhaba m3kaya,

Satış departmanımız konuyla ilgilenmektedir. İade işlemleriniz en kısa sürede gerçekleşecektir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
10 Comments
AlperAgca
Active Level 3
Online Alışveriş
Geçmiş olsun bence sen tüketici hakem heyetine falan git
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Online Alışveriş
shop samsung dan alışveriş yapmayacaktın hepsiburada dan alsaydın (Hepsi burada kendi sattığı zaman mavi tiklilerde sorun yok)
böylr olmazdı
Tüketici hakem heyetine git. Ama süreç biraz uzun sürebilir..
#D
0 Likes
Tevfik
Active Level 6
Online Alışveriş
bende m30s'i hepsiburada'dan almıştım. hiç sıkıntı yaşamadım
0 Likes
m3kaya
Active Level 1
Online Alışveriş
Bugün yeni kayıt açtılar. Biraz daha zaman vereceğim.Olmaz dedikleri oldu. Aynı üründen 1 tane daha almıştım o iade oldu tekrar yurtiçiyle gönderdiler teslim aldım 3 gündür kullanıyorum. Bugün aradılar ürün kargoya verilecek diyorlar. 3 gündür telefonu kullanıyorum dedim eleman şaşırdı.Müşteri teslim almış diye not alıyorum dedi. Tam komedi bunlar. Hiçbir birimin diğerinden haberi yok.
0 Likes
alperkilic
Active Level 1
Online Alışveriş
Çok saçma ya.
0 Likes
Solution
Yeşil
Moderator
Moderator
Options
Online Alışveriş

Merhaba m3kaya,

Ben Yeşil, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Konunun detaylı incelenebilmesi için tarafımıza, aşağıdaki link üzerinden, iletişim bilgilerinizi iletmenizi rica ederiz. Sizden alacağımız detaylı bilgiler dahilinde yardımcı olacağız.

https://www.samsung.com/tr/support/email/

Teşekkürler.

MOD

0 Likes
m3kaya
Active Level 1
Online Alışveriş
Sipariş kodu 281896
Verdiğiniz linkten tekrar derdimi anlatacak motivasyonum yok. Bıktım artık.
0 Likes
m3kaya
Active Level 1
Online Alışveriş
Sipariş kodu 281896
Verdiğiniz linkten tekrar derdimi anlatacak motivasyonum yok. Bıktım artık.
0 Likes
Solution
User0000005
Moderator
Moderator
Options
Online Alışveriş

Merhaba m3kaya,

Satış departmanımız konuyla ilgilenmektedir. İade işlemleriniz en kısa sürede gerçekleşecektir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Teşekkürler.

MOD

0 Likes