cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Barış Özcan'ın yeni Galaxy Z Fold3 5G deneyimleri.

(Topic created on: 10-07-2021 07:47 PM)
639 Views
SamsungInsight
Moderator
Moderator
Options
Online Alışveriş

barıs_ozcan.jpeg

Galaxy Z Fold3 5G’de artık S Pen desteği de bulunuyor. Böylece dünyada ilk kez, katlanabilen bir cihaz yazılabilen bir cihaza dönüştü. Benim gibi fikirlerini, tasarımlar şeklinde oluşturan insanlar için önemli bir özellik bu.”

Esnek Mod özelliği sayesinde bir ekranda YouTube videosu izlerken diğer ekranda yorumları okuyabiliyorsunuz veya bir ekranda toplantı yaparken diğer ekranda not tutabiliyorsunuz.

Okuma, yazma, dinleme, çalışma ve tabi ki oynama. Katlanabilir cihazlar hepsini katlayarak yapabilmemizi sağlamaya başladı bile. Ancak benim hayatımda meydana getirdiği en büyük değişiklik sabah uyandıktan sonra oldu. Artık başucumdaki kitaba uzanır gibi dijital kitaplarımı elime alıp okuyabiliyorum. Gerçek bir kitaba en yakın deneyimi sağlayacak şekilde. Böylece sadece hayatımı değil zihinsel aktivitelerimi ikiye katlıyorum.

Peki siz ne düşünüyorsunuz ? Yorumlarınızı bizimle paylaşın 👇

16 Comments
Rose67_
Expert Level 5
Online Alışveriş
Barış Özcan'a katılıyorum. Ve şöyle söylemek gerekirse katlanabilir olması güzel olmuş mesela atıyorum küçük çantaya telefon sığmıyor ve katlıyorsun ve sığıyor. Bu açıdan çok iyi olmuş. Bir de tablet gibi olması harika. Ben Z Flip 3 ve Z Fold 3'ü bu yüzden seviyorum😊😊 Başarılarınızın devamını dilerim Samsung Türkiye 💙🤍
Rose67_
Expert Level 5
Online Alışveriş
Ve artı olarak birşeyi unuttum. S-Pen desteklemesi de güzel olmuş. Mesela not almak istiyorsun ellerinle eğri büğrü oluyor. Ama kalem kullanınca iş işten geçiyor... ve resim çizmek istediğimizde de baya iyi olur bu.
Online Alışveriş
Yok artık.
Artık Members te Youtuberlar geziyor🤣🤣🤣🤣
Rose67_
Expert Level 5
Online Alışveriş
Aynen öyle😅😅😅
SanalYargıç
Expert Level 2
Online Alışveriş
sen youtuber'sin ve tonla para alıyorsun
Sence millet bu piyasada nasıl alsın
Lütfen biraz düşünceli olalım
SanalYargıç
Expert Level 2
Online Alışveriş
Ve unuttum buna para vereceğime elma alırım
Alfatürk
Expert Level 5
Online Alışveriş
Galaxy Z Fold 3 5G yi çok beğeniyorum tam alternatif güzel bir cihaz olmuş umarım bir gün almayı nasip eder 🙏
Rose67_
Expert Level 5
Online Alışveriş
İnşallah bir gün alırsın cihazı Alfatürk. 🙏
SanalYargıç
Expert Level 2
Online Alışveriş
Âmin