cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Şarj aleti alacağım yardım

(Topic created on: 03-28-2023 09:36 AM)
245 Views
Arda-G780G
Active Level 6
Options
Online Alışveriş

25w type-c şarj adaptörü ve kablosu alacağım. Alabileceğim güvenli bir yer varsa link atar mısınız?

7 Comments
Cla2w
Active Level 2
Online Alışveriş
Aslında yakınında bir medya markt varsa gidip elden alma en sağlıklısı.
Samsung Shop dahil olmak üzere online alışverişlerde şartel attırdı, kısa devre yaptı şikayetleri çok **bleep**. Hele ki trendyol da kullanılmış ürün gönderiyorlar sadece kendisi 300 TL olan adaptörü kablosu ile beraber 150 ye satan var.
Anonymous
Not applicable
Online Alışveriş
Vatan,teknosa,mediamarkt ve Samsung Shop'tan al.
Başka yer yok zaten.
Samsung 25W PD şarj aleti EP-TAA800X
Arif33332
Active Level 7
Online Alışveriş
Bir zamanlar çok araştırdım acayip sahtesi var bu 25w aletin. En iyisi mediamarket vatan teknosa gibi yerlerden al. Arada indirim falanda oluyor 299 a aldım sadece başlığı.
Online Alışveriş
Ben vatandan EpTa800N modelini 399 TL ye sipariş verdim dün elime ulaştı. Şarja taktığım gibi süper hızlı şarj verdi. Trendyol hepsiburada vb yerlere baktığımda 150 200 liraya kablolu modelini satan vardı. Güvenmediğim için almadım. En azından garantili sağlam olsun dedim vatandan aldım sizede güvenilir yerlerden almanızı tavsiye ederim1679981395526.jpg
Online Alışveriş
Buda vatandaki kablolu model olan EpTa800x fiyatı 1679981571437.jpg
BURchina
Expert Level 2
Online Alışveriş
Kendi orjinal servisinde daha uygun fiyat ordan alabilirsiniz..diğer elektronik magazalarda pahalı..ben servisten yarı fiyatina aldım.orjinal
msamidmr
Active Level 3
Online Alışveriş
İllaki orjinal demiyorsanız Baseus veya Ugreen marka rahatlıkla alabilirsiniz. Bir laç yıldır Basues kullanıyorum hiç problemsiz, yakın zamanda Ugreen kablo aldım hissiyatı Baseua'dan da kaliteli...