cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Çocuğunuz İçin Tab S6 Lite

(Topic created on: 09-04-2021 05:24 PM)
96 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Online Alışveriş

Merhaba Sevgili Members kullanıcıları

Malum Pazartesi günü okullar açılıyor ve çocuğunuz derslerinde yardımcı olabilceği için bir tablet öneriyorum , eve geldiğinde önemli notları yazabilmesi için dijital ortamdaki S pen desteği olan en iyi tablettir .

Screenshot_20210904-135721_Chrome.jpg

Gelişmiş S pen desteği notları ekleme yapabilirsiniz, Samsung kids  ile çocuğunuzu tablet kullanımını kısıtlama yapabilirsiniz yada Odak modunu  kullanıp çocuğunuzu derslerine odaklanmasını sağlayabilirsiniz .

Screenshot_20210904-135630_Chrome.jpg

Derslerini çalıştıktan sonra ise çocuğunuza ödül vererek tablette oyun oynama fırsatını yaratın ama tabiki dijital dengede zamanlayıcı belirleyerek .

Screenshot_20210904-135858_Chrome.jpg

Eğer çocuğunuza tablet alma fikriniz var ise kesinlikle Samsung Tab S6 Lite  çok yardımı dokunacaktır .

Hepimize başarılar dilerim gençler

Teşekkürler 😊

Online Alışveriş
Bende burada aktifliğim düşecek maalesef. Bende 7. Sınıfa gidiyorum. Hadi Allaha emanet
verdaisilll
Active Level 8
Online Alışveriş
Allah'a emanet çocuklar ve büyük abilerim ve büyük ablalarım hakkınızı helal edin (BURASI DA CENAZE EVİNE DÖNDÜ AMA YAA🤣🤣🤣)
0 Likes
Online Alışveriş
O Cenaze, Bizim Cenazemiz olacak 😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎
(Okula gittiğimizden dedim)🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
verdaisilll
Active Level 8
Online Alışveriş
Aynen ya.
Online Alışveriş
Sen kaçıncı sınıfa gidiyorsun?
0 Likes
Online Alışveriş
Bende s6 lite ı Türkiye ye ilk geldiği gün aldım ve 1 sene kullanıyorum çok hızlı ve rahat bugün s7 plus ve s7 fe bakmaya gidicem s6 lite en güçlü cihaz herkeze tavsiye ederim unutmayın tab s6 lite ve sonraki tab s serisi hepsinin yazılımı aynı
Alfatürk
Expert Level 5
Online Alışveriş
Teşekkürler kardeşim güzel cümlelerin için
BoraS20FE
Expert Level 5
Online Alışveriş
Tab S6 Lite 3 ana güncelleme listesinde, değil mi?
Alfatürk
Expert Level 5
Online Alışveriş
Evet dahil kardeşim
BoraS20FE
Expert Level 5
Online Alışveriş
Güzel👍 Teşekkürler