cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

samsung 64gb evo sd kart

(Topic created on: 05-27-2020 04:26 PM)
504 Views
Topraks9plus
Expert Level 5
Options
IT & Hafıza

image

Arkadaslar samsung 64gb evo sd kart kullaniyorum ve bugün nedense sd karta bakinca 27 gb gözükmeye basladi kapasitesi.

Ben aldigimdan beri 59 gb yaziyordi fakat sonra nedense 27 ye düstü kapasitesi
Neden?
Çıkartip taktim biçimlendirdim olmuyor?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
IT & Hafıza

Merhaba Topraks9plus,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Bilgisayarda biçimlendirme işlemi çözüm olmadıysa, aksesuarın servise yönlendirilmesi gerekir. İlk olarak http://servis.samsungwa.com.tr adresinden servis kaydı açmalısınız. Arıza kaydını cep telefonu üzerinden açmanızı öneririz. Nedeni; Cep telefonu kamerasından, fatura resmini kolayca çekerek yükleyebilmenizdir. Detaylı bilgi için dilerseniz 4447711 Samsung çağrı merkezi numarasından bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Servis kaydı açmak için;

• Servis.samsungwa.com.tr adresinden üyelik oluşturulması gerekir.
• Arıza talep formu oluşturulmalıdır.
• Arıza talep formu eksiksiz doldurulmalı ve ürünün fatura görselini yüklemeniz gerekir.

Arıza formu tamamlandıktan sonra, ürünü Yurtiçi kargonun 423434850 kargo numarası üzerinden, anlaşmalı olduğumuz şirkete, karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz.

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
20 Comments
L4st
Active Level 10
IT & Hafıza
telefonu ywniden başlatmayı denedinmi
0 Likes
Topraks9plus
Expert Level 5
IT & Hafıza
denedim duzelmedi
A50Realkinq
Active Level 10
IT & Hafıza
sdyi bilgisiyarda dene bjde kac gb gosteriyor kanka
0 Likes
Topraks9plus
Expert Level 5
IT & Hafıza
bakiyorum
A50Realkinq
Active Level 10
IT & Hafıza
sonucu merak rttim
0 Likes
Topraks9plus
Expert Level 5
IT & Hafıza
sd karti bilgesayara takinca bilgesayar yanit vermeyip mor ekranda kaldi ve bozuldu 😔virüsmü bulasmis sd kartima
A50Realkinq
Active Level 10
IT & Hafıza
yapma be gecmis olsu buyük ihtimal malesef ama bicimlendir yapabilseydin bilgisiyardan iyidi bilgisiyari yeniden c kapa yap acilirsa cunku sd kart samsungun kolay bozulcak bi sd kartta degil
Topraks9plus
Expert Level 5
IT & Hafıza
çok tesekkur ederim bicimlendirince düzedi fakt 27gb yazarken sd kartin adini fota563 yaziyordu
eskiden adi yoktu sd kart yaziyordu
sonra bilgesayara taktim eror versi zor algila di bu usb ye erisilemiyor yazdi lrdada fota563 yaziyordu
sonra bicimlendirdim 59gb ve dizeldi
fakat yine olur diye korkmuyk degilim
A50Realkinq
Active Level 10
IT & Hafıza
kankam sen sey yap her ihtimali degerlendir zannetmiyorum vifus olcagini ama antivurus indir tarat
0 Likes