cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Windows 11-Samsung

(Topic created on: 07-02-2021 09:33 PM)
173 Views
L4st
Active Level 10
Options
IT & Hafıza

Acaba hangi modeller destekleyecek? Bildiğim kadarıyla çoğu laptobunda tpm2.0 yok😃

image

Bu da örnek 😕
9 Comments
Anonymous
Not applicable
IT & Hafıza
Tpm 2.0 gereksiniminin kaldırılıcağını düşünüyorum kaldırılmasa bile tpm 2.0 sız kurmanın yollarını bulurlar farklı yamalar yaparlar yine kurarlar nasıl farklı marka bir bilgisayara mac os kurabiliyorsan bu da mümkün olacaktır
0 Likes
L4st
Active Level 10
IT & Hafıza
Bence de
0 Likes
L4st
Active Level 10
IT & Hafıza
Umarım öyle olur, zaten olmazsa kullanıcıların yarsından fazla win 10 kullanmak zorunda kalır.
0 Likes
atakanka
Active Level 8
IT & Hafıza
İnsider programinda tmp 2.0 şartini kaldirdilar diye biliyorum
0 Likes
L4st
Active Level 10
IT & Hafıza
Hayır kalkmamış bende oradan kurmaya çalıştım ama olmadı:(
inf4ndroid
Expert Level 5
IT & Hafıza
Merhaba,

Bilgisayarınızın diğer sistem gereksinimleri yeterli ise, bunun gibi kısıtlamaların kaldırıldığı kurulum paketini Technopat'tan indirerek Windows 10'a ve önceki sürümlere benzer olarak yazdırıp kurabilirsiniz.

Bununla beraber, bunu güvenlik gibi sebeplerden ötürü yapmak istemezseniz şu an için bu gereksinimi sağlamak dışında bir yol gözükmüyor. Bu gereksinimin Microsoft tarafından kaldırılma ihtimali de söz konusu olabilir.
ÖmerA32
Expert Level 5
IT & Hafıza
Ya bırakın hepimiz kurabileceğiz donanım sattırma çabaları işte. Benim bilgisayarıma da desteklemiyor dedi Windows10'u takır takır çalıştırıyor, Windows 11 mi çalıştırmayacakmış. Microsoft önce bizim PC leri yenilememizi sağlamaya sonra da Windows 11 lisansından para kazanmaya çalışıyor. Kesinlikle donanım almayın Microsoft düşürecektir gereksinimleri, daha tam sürüm çıkmadı bile gereksinim vermeleri saçmalık değilmi sizce de?
Donanım sattırma çabası olduğu çok belli 😀.
0 Likes
L4st
Active Level 10
IT & Hafıza
Kesinlikle. İşlemci gereksinimini 8. Nesil üstü yapmalarından belliydi zaten :) 1. Nesil i7 bile gayet iyi çalışabiliyor.
ÖmerA32
Expert Level 5
IT & Hafıza
Evet. Windows 11 bizim bilgisayarımızı desteklemiyor muş muş, asıl soru şu: Biz Windows 11'i desteklemezsek n'olcak? 😎 😀 bence 4. millenium faciası geliyor 😀. Verileri yedeklemeyi unutmayın 😀.
Mavi ekran hataları: helö 😀.
0 Likes