iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Orijinal konu:

Samsung MicroSD ve SD kart yeni renk

(Konunun oluşturulma tarihi: 09-07-2021 09:11 PM)
RecepF
Expert Level 5
Seçenekler
IT & Hafıza

SamsungMicroSD veSD kart yeni renkler ve bilgi

 
Yüksek kalitelimicroSD veSD kartlara büyük talep var. Samsung, sektördeki en iyi depolama kartlarından bazılarını yapıyor.2021 Pro Plus veEvo Plus kart serisi de en iyisi.
 
Samsung'un yeniPro Plus veEvo Plus microSD/SD kartları şimdiye kadarkilerin en iyisi
Samsung , yenimicroSD veSD kartları gündelik kullanıcılar, içerik oluşturucuların yanı sıra profesyonel ve meraklı fotoğraf/videografikerleri göz önünde bulundurarak yarattı. Bu yeni kartlar, akıllı telefonlardan, aksiyon kameralarından, drone'lardan ve diğer cihazlardan gelen yüksek kaliteli videoları aşırı koşullarda bile depolamak için en iyisidir.
 
Pro Plus veEvo Plus microSD kartlar, önceki nesle kıyasla iki ek koruma katmanı olan altı korumalı koruma sağlar. 10 yıllık sınırlı garanti sağlarken röntgen, aşınma, düşme, manyetik darbe, su ve aşırı sıcaklıklara dayanabilirler.
 
 
imageMicroSD
 
Pro Plus microSD kartlar, 160 MB/sn ve 120 MB/sn'ye varan okuma ve yazma hızlarıyla 128 GB, 256 GB ve 512 GB kapasitelerde mevcuttur.Evo Plus microSD kartlar, 130 MB/sn'ye varan aktarım hızlarına sahip sıradan okuyucular için tasarlanmıştır. Bu, önceki modele kıyasla 1,3 kat hız artışı. Bu kartlar 64GB, 128GB, 256GB ve 512GB kapasitelerde mevcuttur.
 
Her ikisi de yeni bir görünüm için yeni birBlue Wave tasarımına sahiptir. Kartların çok çeşitli cihazlarda kullanılabilmesi için kutuyla birlikte birSD adaptörü gönderilecektir.Bu microSD kartlar önümüzdeki ay satın alınabilecek. Fiyatlar 18.99 dolardan başlıyor.
 
 
imageSD
 
Pro Plus veEVO Plus SD kartları damicroSD sürümleriyle benzer okuma ve yazma hızlarına sahiptir. Aynasız ve kompakt kameralar, DSLR'ler, PC'ler ve video kameralar gibi çok çeşitli cihazlarla zahmetsizce çalışırlar.
 
Ayrıca 4K UHD içerik yakalama için bir V30 video hız sınıfı derecesi ile birlikte gelirler.Evo Plus SD kartları 32GB - 256GB vePro Plus kartları 32GB - 512GB kapasitelerde mevcuttur. Fiyatlar 8,99 dolardan başlıyor.
 
 
 
Daha anlaşılır olması için gönderide bazı yerleri kalın veya kırmızı şekilde belirttim arkadaşlar dikkat etmeniz için.
2 Yorum
Dijital-Dünya
Active Level 6
Seçenekler
IT & Hafıza
Allah Razı Olsun Canım Kardeşim Çok Güzel Bir Şekilde Kendine Özgü Tarzınla Detaylı Bir Anlatım Ve Bilgilendirme Olmuş Emeğine Yüreğine Sağlık Kardeşim İşin Gücün Rast Gelsin Vesselam 🙋‍♂️
Aydınmerts
Active Level 8
Seçenekler
IT & Hafıza
gökkuşağı yapsa ne olacak ki? gidip markanın birini ti'ye alıp sonra telefonlardan hafıza kartı desteğini kaldırdıktan sonra...