cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Evo Plus Micro SD Card

(Topic created on: 01-20-2021 01:34 AM)
157 Views
xdroida20s
Active Level 4
Options
IT & Hafıza

Merhaba Arkadaşlar, Samsung EVO Plus 128GB 100MB/s microSDXC Kart - MB-MC128HA/TR almayı düşünüyorum.Fakat farklı online satış plartformlarinda code olarak MB-MC128HA/TR yada MB-MC128HA/EU olarak görünmektedir.Bunların TR/EU olarak bir farkı varmıdır ve önerirmisiniz yada başka bir tavsiyeniz olabilir mi.Tesekkurler

5 Comments
MeHmEt99
Expert Level 5
IT & Hafıza
Ne için kulanicaksiniz öncelikle
xdroida20s
Active Level 4
IT & Hafıza
Galeri (music,image,video,pdf vb) bildiğim kadarıyla uygulama aktaramıyoruz.Kisacasi cihaz belleğini yormak istemiyorum.
MeHmEt99
Expert Level 5
IT & Hafıza
samsung pro öneririm 4k video dahi herseyinizi içerisine gönül rahatlığıyla atabilirsiniz örneğin plus 128gb yerine bundan alırsınız 64 gb olur ortalama ayni fiyata tekabül eder ve bu baya hızlı

Screenshot_20210120-015223_Samsung Internet.jpg

xdroida20s
Active Level 4
IT & Hafıza
Yardımınız için teşekkürler şimdi inceledim.
Samsung pro için (İzleme ve Güvenlik (IP/Ev/Ağ) kameraları, Ön Göğüslük kameraları, Vücut kameraları ve diğer daima kayıt yapan uygulamalar.) olarak bahsedilmekte.Samsung Evo için ( akıllı telefon , tablet vb.) olarak samsung sitede teknik özellikleri belirtilmiş.Onerdiginiz baya bir profosyonel ve mantıklı teşekkür ederim
belisarius
Active Level 6
IT & Hafıza
ha/tr alma.az bir şey daha ekle ga/tr veya ga/eu yazanlardan al.ha ların write hızı 60 ga ların 90.