cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung AR-GE

(Topic created on: 02-09-2021 07:23 PM)
100 Views
inf4ndroid
Expert Level 5
Options
IT & Hafıza

Samsung, en büyük teknoloji şirketlerinden biri. Gerek mobil sektörde gerek bilgisayar sektöründe parçaya ve bütüne yönelik işler yapmaktadır.

image

Bu, Ukrayna'da bulunan Samsung AR-GE Enstitüsü. Samsung'un yapımını üstlendiği bu gibi yerler, yazılım, teknolojik ürünlerin geliştirilmesi ve güvenliğinin artırılması temelli çalışmaları ile bu şirketin ürünlerin kalitesinin artmasını amaçlamaktadır.

Ayrıca, bulunduğu konumun iş olanaklarını ve iş prestijini artırmaktadır. Bu noktada, Samsung'un ülkemize yönelik bu gibi yatırımları yapabileceğini düşünüyorum. Yakın zamanda ülkemizde üretimi amaçlayan Samsung'dan, ülkemize ve kendisine katkı sağlayacak bu ve bundan sonraki adımları atmalarını umut ederim.

4 Comments
Anonymous
Not applicable
IT & Hafıza
VALLAHA MI
inf4ndroid
Expert Level 5
IT & Hafıza
Ben yalnızca umut ediyorum, bir gün gerçekleşirse hem firmanın ülkemize hem ülkemizin firmaya katkıları olacaktır.
IT & Hafıza
Yakında ülkemizde inşallah çok fazla markayı görüceğiz buda fiyatlsrın az da olsa ucuzlamasına neddn olur bizim ülkemize ilk adımı atan xiaomi ye aytı bir teşekkür gerekiyor.
0 Likes
inf4ndroid
Expert Level 5
IT & Hafıza
Üretim açısından yavaş yavaş geliyorlar. Donanım ve yazılım geliştirmeleri gibi alanlarda da gelirler umarım.
0 Likes