cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Bu yedekleme bölümleri güvenli mi kesin olarak

(Topic created on: 05-07-2023 08:05 PM)
873 Views
Anonymous
Not applicable
Options
IT & Hafıza

Samsung members platformuna bugün katıldım Herkese merhaba. Sizce bu resimde yer alan yedekleme platformları güvenli mi%100 güvenli olması lazım benim için bu çok önemli hangisini kullanmamı tavsiye edersiniz Ayrıca en alttaki seçenek ne işe yarıyor Google Drive seçeneğinin altındaki.

Bunlardan birisini Siz kullanıyor musunuz? Eğer bu yedekleme seçenekleri güvenli derseniz de güvenli olduğunu öğrendiğiniz kaynak hakkında bilgilendirme yaparsanız da sevinirim. Mobil cihaz içerisinde yedekleme yapabileceğim güvenli bir uygulama Platformu arıyorum benim için %100 güvenli olması lazım Çünkü içerisine resim ve videolarımı yedekleyeceğim. Samsung'un Smart Switch Bulut depolama alanını önermeyin Bana sakın yorumlarda Çünkü bu Buluta yedekleme yapamam bilgisayarım yok.

image

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Tolga67
Expert Level 5
IT & Hafıza
En güvenli yedekleme bir flaş bellek al kardeşim içine resimlerini videolarını gönlünce at net ortamındaki depolamalarin hiçbiri yüzde yüz güvenli değil benim şahsi fikrimdir

View solution in context

35 Comments
Anonymous
Not applicable
IT & Hafıza
Merhaba,

Bunlar zaten Microsoft'un uygulaması Microsoft'a ait ve Samsung ile anlaşması var.
Diğeri de Google'nin uygulaması Android Google üzerine kurulu güvenilir yani.
Talha-
Active Level 1
IT & Hafıza
Maalesef %100 güvenli diye bir şey yok hiçbir uygulamada. Resim ve videolarınız için Google fotoğrafları öneririm. Güvenlik politikasını okursanız güvenli olduğunu görürsünüz. Sizin attığınız fotodaki uygulamaların bir farkı yok ikiside aynı mantık çalışıyor. Tek f-ark birisi Microsoft'un diğeri Google'ın bunun dışında büyük bir farklılık içermemektedir.
Anonymous
Not applicable
IT & Hafıza
Google'dan araştırma yapmak istemiyorum Yalan yanlış bilgiler karşıma çıkmasın diye En iyisi dedim Forum'a yazayım.
Solution
Tolga67
Expert Level 5
IT & Hafıza
En güvenli yedekleme bir flaş bellek al kardeşim içine resimlerini videolarını gönlünce at net ortamındaki depolamalarin hiçbiri yüzde yüz güvenli değil benim şahsi fikrimdir
UTQA51
Active Level 10
IT & Hafıza
Kardeşim burda yalan yanlış bilgiler vermeyin gayet ikiside güvenlidir eğer tedbirleri alır isen mesela gidipte admin12345 koyarsan şifreni hacker gelip alır bilgilerini bide 2 faktör yoksa alır yani tedbirlerini önlemlerini alırsan eğer hiçbir şey olmaz
Tolga67
Expert Level 5
IT & Hafıza
Hayırdır birader nerde yalan yanlış bilgi var söyle bakıyım olabilir güvenli olabilir ama arkadaş yüzde yüz güvenlik istiyor yüzde 99 değil
Anonymous
Not applicable
IT & Hafıza
Sakin olun birbirinizi kırmayın
Anonymous
Not applicable
IT & Hafıza
Birbirinizi kırmazsanız sevinirim
Tolga67
Expert Level 5
IT & Hafıza
Yok yok sknti yok kardeşim başlığı okumadan soruyu okumadan böyle damdan düşer gibi çıkıyorlar ben yedekleme uygulamalarına güvenli değildir demedim sadece yüzde yüz güvenli değildir dedim