cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Bu yedekleme bölümleri güvenli mi kesin olarak

(Topic created on: 05-07-2023 08:30 PM)
167 Views
Anonymous
Not applicable
Options
IT & Hafıza

Samsung members platformuna bugün katıldım Herkese merhaba. Sizce bu resimde yer alan yedekleme platformları güvenli mi%100 güvenli olması lazım benim için bu çok önemli hangisini kullanmamı tavsiye edersiniz Ayrıca en alttaki seçenek ne işe yarıyor Google Drive seçeneğinin altındaki.

Bunlardan birisini Siz kullanıyor musunuz? Eğer bu yedekleme seçenekleri güvenli derseniz de güvenli olduğunu öğrendiğiniz kaynak hakkında bilgilendirme yaparsanız da sevinirim. Mobil cihaz içerisinde yedekleme yapabileceğim güvenli bir uygulama Platformu arıyorum benim için %100 güvenli olması lazım Çünkü içerisine resim ve videolarımı yedekleyeceğim. Samsung'un Smart Switch Bulut depolama alanını önermeyin Bana sakın yorumlarda Çünkü bu Buluta yedekleme yapamam bilgisayarım yok.

image

Mustafa3437
Expert Level 5
IT & Hafıza
Onedrive kullanıyorum ben güvenlidir. Bir de Authenticator indir kur outlook hesabında iki aşamalı doğrulamayı aktif et. Hiçbir sorun olmaz.
UTQA51
Active Level 10
IT & Hafıza
Aynen @tolga67 anlamıyor ki 2 faktör diye bişey var bide şifre sağlam olursa %100 güvenli diyebilirsin ki
Tolga67
Expert Level 5
IT & Hafıza
Ya hocam senin kaç şifre koyduğun değil olay uygulamanın kendisi kendin diyorsun zor diye sen ben belki resim için kullanıyoruz ama kimse ne saklıyor bilemeyiz oyuzden yüzde yüz güvenlidir asla ama asla diyemem bir uygulama için sen bunu anlamıyorsun
Anonymous
Not applicable
IT & Hafıza
Tolga Bey'in söylediklerine katılıyorum zaten bu durumda şüpheli olduğum için burada konu açtım.
Tolga67
Expert Level 5
IT & Hafıza
Hay yaşa kardeşim ben guvensizdir şöyledir böyledir demiyorum hiç bir uygulama için ama aksine yüzde yüz de güvenlidir diyemem oyuzden dedim en güzel saklama yöntemi alırsın kaliteli bir flaş disk istediğini orjinal boyutunda atarsın ne veri kaybın olur ne resimlerde görüntü kaybın ne yüklerseniz o yüklenir elinin altında 3 taraf göremez bakamaz kontrol edemez sadece sana özel
Anonymous
Not applicable
IT & Hafıza
Kesinlikle aynen.
Anonymous
Not applicable
IT & Hafıza
Şey ben internette böyle bir şey buldum da Samsung'un ürünü sanırım Eğer alırsan bu benim flash belleğime sorunsuz bir şekilde bağlanır mı ve telefonuma bağlanır mıScreenshot_20230507_224024_Chrome.jpgScreenshot_20230507_224017_Chrome.jpg
Tolga67
Expert Level 5
IT & Hafıza
Ben samsungun orjinal adaptörünu kullanıyorum flas diskimi buna takip herturlu verimi yedek alıyorum çokta memnunum sizin göndermiş olduğunuz resimdeki ürünü denemedim ama samsung ürünleri gerçekten kalitelidir20230224_121311_1000007447_1677269479.jpg
Anonymous
Not applicable
IT & Hafıza
Bu sizin resimde gönderdiğiniz ürünün aynısını nereden bulabilirim
Tolga67
Expert Level 5
IT & Hafıza
Bir bakayım hemen geliyorum