cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

watch acitive2 kandaki oksijen

(Topic created on: 08-05-2020 06:45 PM)
518 Views
Dadaşş
Active Level 6
Options
Giyilebilir Cihazlar
Arkadaşlar watch acitive2 kandaki oksijeni ölçecek mi 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşil
Moderator
Moderator
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhaba Dadaşş,

Ben Yeşil, Samsung Forum Moderatörüyüm. Bu soruyu sorduğunuz için teşekkürler. Cihaz modelleri arasında, yazılımsal ve donanımsal olarak farklılıklar bulunabiliyor. Güncellemeler ise cihazınızın daha stabil, sorunsuz çalışmasını ve cihazda oluşabilecek olası sorunları önlemek için bulunmaktadır. Menülerde bir değişiklik görmeyebilirsiniz ancak arka planda, performans artacak ve uygulamalarla uyum geliştirilecektir. Başlığınızı talep ve öneri olarak alarak ilgili birimlere iletilmiştir.

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
5 Comments
FerhatakcA9
Expert Level 4
Giyilebilir Cihazlar
gelebilir de gelmeyebilir de ama bence gelir cunku watch 3 ile ayni sensorleri kullaniyor biz daha ekg beklerken oksijen olcumu gec gelir
0 Likes
Dadaşş
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar

image

image

Sadece gülüyorum :)
0 Likes
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
İşte böyle...
0 Likes
_A20_
Active Level 7
Giyilebilir Cihazlar
ctrl+v
Solution
Yeşil
Moderator
Moderator
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhaba Dadaşş,

Ben Yeşil, Samsung Forum Moderatörüyüm. Bu soruyu sorduğunuz için teşekkürler. Cihaz modelleri arasında, yazılımsal ve donanımsal olarak farklılıklar bulunabiliyor. Güncellemeler ise cihazınızın daha stabil, sorunsuz çalışmasını ve cihazda oluşabilecek olası sorunları önlemek için bulunmaktadır. Menülerde bir değişiklik görmeyebilirsiniz ancak arka planda, performans artacak ve uygulamalarla uyum geliştirilecektir. Başlığınızı talep ve öneri olarak alarak ilgili birimlere iletilmiştir.

Teşekkürler.
MOD

0 Likes