cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

watch 6 eksiklikleri

(Topic created on: 05-19-2024 12:58 PM)
105 Views
Burhanbulut
Active Level 1
Options
Giyilebilir Cihazlar
ben watch 3 kullanırken çok sevdiğim özellikler vardı. bunlardan biri saate herhangi bir ekranda aod açııken ekran kapandığında saatin silueti görünüyordu(klasik saat arayüzünde) ayrıca saat kokumda takılı değilken bile telefona arama geldiğinde saat de çalıyordu ve çok yararlıydı. aynı zamanda alarmlar da çalıyordu. aramalar saate 2 saniye sonra geliyor. bu özellikleri watch 6dan neden kaldırıldı bilmiyorum. samsung yine bizi şaşırtmıyor. bu özellikleri nasıl getirebilirim?
0 Likes
3 Comments
_KR0N0S_
Active Level 9
Giyilebilir Cihazlar
Bende watch 6 classic kullanıyorum,söylediğin aod özelliği var zaten ve saat kolunda değilken neden aramalar gözüksün ki?
0 Likes
Burhanbulut
Active Level 1
Giyilebilir Cihazlar
neden gözükmesin, var olan bir özellik neden kaldırılsın. şöyle küçük bir örnek vereyim. sabahları kütüphaneye gittiğimde telefonu sessize alırım saati şarja takarım. arkadaşlarım beni aradığında saat titrer. saati genellikle masanın üstüne bırakırım. odamdayken saate bakar ve kimin aradığını görürüm
0 Likes
Burhanbulut
Active Level 1
Giyilebilir Cihazlar
bahsettiğim aod buydu ben analog saat ekranı kullanıyordum bir sayada iken ekran söndüğünde siluet görünürdü burda üstte dijital saat var okuması daha zor ve öncesi gibi şık değil20240408_221833_1000024796_1712603919.jpg
0 Likes