cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

sizin yorumunuz 1. bölüm

(Topic created on: 10-03-2020 01:35 PM)
297 Views
xxKİNGxx
Active Level 6
Options
Giyilebilir Cihazlar

Hepinize selam arkadaşlar bundan sonra şöyle bir karar aldık Haftada 2 gün etkinlik yapacağız 1 gün sizin yorumunuz bir günde teknoloji haberleri anketi olacak umarız beğenirsiniz bu etkinlikleri Aslında 2 gün olduğu için Forum kirliliğine de sebep olmayacak Her neyse şimdi hemen konuya geçelim

bildiğiniz gibi günümüzde akıllı saatler çok popüler hale geldi Peki siz akıllı saatler hakkında ne düşünüyorsunuz gerçekten kullanışlı mı ve siz bir akıllı saat kullanıyor musunuz marka ve modeli nedir yorumlarda belirtin bakalım

ÆX51
17qxKAANxp17
10 Comments
GæLæXy
Active Level 8
Giyilebilir Cihazlar
active 2 44 mm olan çok hoşuma gidiyor ama kullanmiyorum
xxKİNGxx
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar
Aynen gerçekten güzel saatler ama fiyatları da bir o kadar güzel
FerhatakcA9
Expert Level 4
Giyilebilir Cihazlar
bende Galaxy Watch Active 2 44mm mat siyah modeli var bayaaaaa memnunum watch 3 den cok daha iyi bir seçenek
0 Likes
ozlemm
Expert Level 4
Giyilebilir Cihazlar
Kullanmıyorum ama isterdim çok şık duruyor çünkü🙂kullanabilir miydim bilemiyorum çok teknikler gibi geliyor bana😊
xxKİNGxx
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar
🙂🙂🙂
FerhatakcA9
Expert Level 4
Giyilebilir Cihazlar
@ozlemm akilli saat almanı tavsiye ederim cidden cok cok iyiler ozellikle benimde kullandigim watch active 2 hem cok şık hemde zarif butun aklina gelebilecek özelliklere sahip
ozlemm
Expert Level 4
Giyilebilir Cihazlar
Çok isterdim gerçekten🙂aklımda bulunsun.Teşekkür ederim almaya karar verdiğimde sizlere kesinlikle danışıcam😊
0 Likes
Alfatürk
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Merhaba kardeşim

Ben akıllı saat değilde akilli bileklik kullanıyorum Bende Mi band 4 var ve geörekten çok ile yarıyor otomatik nabız algılama ve uyku düzenimi öğrenebiliyorum
xxKİNGxx
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar
Aynen otur nabız ölçer ve Adımsayar gayet güzel özellikler ben kullanmıyorum ancak kullanan kişilerde gördüğümde çok işe yarar özelliklerde