cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

merak ediyorum

(Topic created on: 04-14-2020 05:07 PM)
277 Views
ben006
Expert Level 5
Options
Giyilebilir Cihazlar

image

Bugun kulaklik guncelems aldi almadan once yaklasik telefon 10 m uzakliktaken muzik dinliyordum kesilmeden bugun gunceleme ile 5 m uzaklikta baglanti zayifliyor hata kopma oluyor muzik kesiliyor kulaklik sifirladim gene ayni guncelleme hatali acil yardim

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000002
Moderator
Moderator
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhaba ben006,

Ben Lacivert, Samsung Forum Moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Yaşadığınız durumu ağ ayarlarını sıfırlayarak kontrol edebiliriz. Ayarlar > Genel yönetim > Sıfırla > Ağ ayarları sıfırla işlemini yaparak kontrol sağlayabilirsiniz.

Belirttiğiniz durum devam ederse 4447711 Samsung çağrı merkezi numarasından veya aşağıda bulunan link üzerinden bize daima ulaşıp, Canlı Destek ve E-Posta yolu ile yardım alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
5 Comments
Topraks9plus
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
benim gear iconx te aynısı oldu
ben006
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
bide benim bu 2020 model boyle oldu senin dedigin ciyaz 2018 model bakalim mayis ta gunceleme duzeteceklermi
Topraks9plus
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
benim kulaklık artık 1 yıldır falan güncelleme almiyor
ben006
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
seninki baya kotu olmus
Solution
User0000002
Moderator
Moderator
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhaba ben006,

Ben Lacivert, Samsung Forum Moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Yaşadığınız durumu ağ ayarlarını sıfırlayarak kontrol edebiliriz. Ayarlar > Genel yönetim > Sıfırla > Ağ ayarları sıfırla işlemini yaparak kontrol sağlayabilirsiniz.

Belirttiğiniz durum devam ederse 4447711 Samsung çağrı merkezi numarasından veya aşağıda bulunan link üzerinden bize daima ulaşıp, Canlı Destek ve E-Posta yolu ile yardım alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes