cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

kulaklık önerisi

(Topic created on: 01-03-2021 10:55 PM)
107 Views
HaşimA22
Expert Level 5
Options
Giyilebilir Cihazlar

İkisi arasında takıldım biri kablolu JBL marka 70.00 TL diğeri kablosuz QCY T1C 105.00 TL hangisi daha iyi şu zamana kadar max 25tl lik kulaklıklar kullandım sizce hangisi?

12 Comments
Solution
YasinS10Lite
Active Level 9
Giyilebilir Cihazlar
Bir ara JBL kullandım. Mükemmel ötesi ses kalitesi vardı. Özelliklede bass ları çok iyi hisseddiriyordu. Ama çabuk bozulma gibi sıkıntısı var. Yaklaşık 1 yıl sonra bozuluyor hassas bişey.
YasinS10Lite
Active Level 9
Giyilebilir Cihazlar
Diğer markayı denemedim. Şuan buds kullanıyorum.
Solution
YasinS10Lite
Active Level 9
Giyilebilir Cihazlar
JBL almayı düşünüyorsan ses kalitesi bakımından T110 u tavsiye ederim. Biraz daha pahalı ama ses için değer. Tabii bozulma riskini göz önüne almalısın. Teknosadan alırsan sorun olmuyo. Garantiden dönmüyor ürün direkt yenisi veriliyor. Bu yüzden yeni fatura vs. Kısacası sonsuz kez garantiye gönderip kullanabilirsin.
HaşimA22
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
kafam karışma yolunda hassas olması kesinlikle benim için bir eksi cebe koyarken bisiklete binerken falan mutlaka takılıyor bazen dalgınım bende çekiştiriyorum ama en azından garanti konusu iyiymiş ama ben galiba **bleep** teknosaya giderim gibi
s12rfg
Active Level 9
Giyilebilir Cihazlar
jbl 70 tl emin misin bence çıkmadır
0 Likes
HaşimA22
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
kablolular arasında en düşük seviyelisi oymuş mesela samsungun A10 u gibi düşünün
0 Likes
HaşimA22
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
giriş segmenti manasında dedim zam öncesi fiyatlarda A10 düşük bir fiyatdı sebebi giriş segmentinden dolayı
0 Likes
Giyilebilir Cihazlar
Yok kulak içi öyle
0 Likes
Giyilebilir Cihazlar
Evet var biliyorum
0 Likes