cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

kablosuz kulaklik sag sol ses dengesizliği

(Topic created on: 06-01-2023 09:22 PM)
212 Views
user6802205
Active Level 6
Options
Giyilebilir Cihazlar
buds 2 var ytde video izlerken sol kulaklıktan sadece kişinin sesi sag kulaklıktan sadece arka plan müziği geliyor bunu nasil engelleyebilirim rahatsiz edici oluyor

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhaba user6802205,

Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

17 Comments
user6802205
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar
Ayni sorunu instagramda da yaşıyorum bu sefer reelslerde sol veya sag kulakliktan biri hic ses vermiyor aslinda bozuk vs degiller kulağımda işitme kaybı da yok ciddi ciddi ses vermiyolar
Atayy
Active Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Merhaba.360 ses özelliğinin kapalı olduğuna bir bak ondan kaynaklanıyor olabilir.
Sorun geçmediyse:
Erişilebilirlik kısmından Sol/sağ ses dengesinin eşit olup olmadığını kontrol et.
Son yöntem olarak kulaklığı sıfırla.
Sorun hala geçmediyse teknik servise gitmeni öneririm.
user6802205
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar
ses dengesi eşit fakat 360 ses ozelligi diye bi bolme yok bende Screenshot_20230602-004242_Galaxy Buds2 Manager.jpgScreenshot_20230602-004304_Galaxy Buds2 Manager.jpg
Atayy
Active Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Aynı kulaklığa sahibiz bende olup sende olmamasına şaşırdım.
Doktor-A
Active Level 4
Giyilebilir Cihazlar
Kulaklığın yazılım güncellemesine bakabilir misiniz acaba? Çünkü 360 derece ses olmalı normalde
Atayy
Active Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Güncel gözüküyor 2. Resmine baktığında bende anlam veremedim
Atayy
Active Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Ayrıca Galaxy Wearable uygulamasının da güncel olduğundan emin ol.
user6802205
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar
kulakligin yazılımı da galaxy wearable de güncel hocam one ui 2.5 sürümüne sahibim 360 ses için 3.1 ve üstü cihaz gerekiyormuş note 9 gibi bi modelde bunu kullanamamak üzücü açıkçası
Atayy
Active Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Anladım bilgilendirdiğiniz için teşekkürler. Sizin sorununuz için de kulaklığı sıfırlamayı denermisiniz?