cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

galaxy watch active 2 oksijen seviyesi ölçümü

(Topic created on: 10-16-2020 10:28 PM)
2289 Views
luffycan
Active Level 3
Options
Giyilebilir Cihazlar

Ne zamandır beklenen güncelleme geldi deniliyor lakin hala saat oksijen ölçümü yapamıyor. Anlaşılır gibi değil. Hani oksijen ölçümü özelliğine artık kavuşmuştu active 2??? 

Lütfen bir an önce çözüme kavuşturun bunu. 

image

Güncellemede VO2max neden yazıyor o halde gelmeyecekse bu özellik??? 😤😠

9 Comments
Giyilebilir Cihazlar
birazdan moderatör yazar buraya ileri seviye sensörlerle donatılmıştır en yakın tarihte açıklamayı merakla bekliyoruz vs vs sonuç cihazı alalı tam olarak 1 sene geçti var olan özellikleri bile kullanamıyoruz resmen ayıplı ürün sattılar alanlara...
FerhatakcA9
Expert Level 4
Giyilebilir Cihazlar
aynn dediklerine katılıyorum bende 1 yıla yakındır kullaniyorum en cok beklediğim özelliklerden olan spo2 gelmedi umarim bi dahaki güncellemede gelir
Giyilebilir Cihazlar
umarım gelir ama samsung bu yaptığı ile çok fazla kullanıcısını üzdü.
FerhatakcA9
Expert Level 4
Giyilebilir Cihazlar
maalesef şuan sadece koşu esnasında vo2max olarak olcuyor
Guk
Active Level 1
Giyilebilir Cihazlar

Düşme algılamayı kullanabiliyor musunuz?

FerhatakcA9
Expert Level 4
Giyilebilir Cihazlar
maalesef kac kere denememe rağmen algilamadi ya cok sert bi dusme lazim yada oda sorunlu
Guk
Active Level 1
Giyilebilir Cihazlar

Teşekkürler, ben iphone ile kullanıyorum acaba düşme algılamayı o yüzden mi kullanamadım diye merak etmiştim

0 Likes
Guk
Active Level 1
Giyilebilir Cihazlar

Hiçbir yerde konu ile ilgili bilgi yok maalesef

0 Likes
Solution
User0000005
Moderator
Moderator
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhaba luffycan,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. 

Galaxy Watch Active 2, kandaki oksijeni ölçer desteği mevcut değildir. Güncelleme sırasında oluşan bir hata nedeniyle, widget’ın görünme durumu söz konusudur.

Saat’in S Health uygulamasına gelecek güncelleme ile bu durumun çözülmesi planlanmaktadır.

Teşekkürler.

MOD

0 Likes