cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

galaxy watch 46 mm tizen 4.0.0.7

(Topic created on: 01-06-2020 06:06 PM)
396 Views
onrcmr
Active Level 4
Options
Giyilebilir Cihazlar

son gelen tizen 4.0.0.7 güncellemesi hatalarla dolu,

kısaca özet geçecek olursak şarj esnasında şarj simgesi ekranda sabit kalıyor bu ekran yanmasına sebep olabilir 
kalori hesaplama tamamen saçmalamış durumda 
brifing bildirimleri otomatikte olduğu halde sabah akşam gelmesi gereken brifing bilgileri gelmiyor 
otomatik gece modu çalışmıyor 
bunlar aklıma gelenler 
bu yazılım test edilmiyormu verilmeden önce neden bizleri bu sorunlarla uğraşmak zorunda bırakıyorsunuz saati etkin kullanamıyoruz 
mağdur ediliyoruz 

7 Comments
Giyilebilir Cihazlar
saati sifirladin mı hocam ?
0 Likes
onrcmr
Active Level 4
Giyilebilir Cihazlar
bu yazdıklarım mevcut yazılımın bizim saatlerdeki bug ları sıfırlama falan çare değil
onrcmr
Active Level 4
Giyilebilir Cihazlar
tabiki sıfırladım hocam onu hep yaparım zaten
Giyilebilir Cihazlar
geri bildirimi alırlar diye düşünüyorum. Bende bakcam bu konuya
onrcmr
Active Level 4
Giyilebilir Cihazlar
yani akıl sır ermiyor bu güncellemeye hiç mi test eden bakan bi tane samsung türkiye mühendisi yok arkadaş hepsi kopyala yapıştırıcı
0 Likes
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhaba onrcmr,

Ben Bordo. Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blank target=_blanktarget=_blankhttps://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-se...

Teşekkürler.

MOD

0 Likes
onrcmr
Active Level 4
Giyilebilir Cihazlar
verdiğiniz link artık kullanılmıyormuş members üzerinden hatayı bildirdim ve en yakın samsung servisine saatimi götürmemi istediler tabiki bunun yazılımsal olduğu aşikar
0 Likes